MAX

Max to propozycja dla tych, którzy pragną cieszyć się matowymi frontami o aksamitnej strukturze. Akrylowe fronty o grubości 18 mm nie tylko podkreślają elegancję, lecz również ułatwiają codzienną pielęgnację. Chociaż Max opiera się na prostocie formy, nie oznacza to braku możliwości w aranżacji. Dostępność różnego wybarwienia daje swobodę w tworzeniu unikalnych kombinacji wpisujących się w niemal każde wnętrze.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE MAX

  Meble kuchenne MAX powstały dla miłośników minimalistycznych kuchni W skład MAXA wchodzi ponad 70 szafek dolnych i górnych o różnych rozmiarach, z których stworzyć można zabudowy meblowe w każdej niemal konfiguracji – w tym z modną i nowoczesną kuchnię z wyspą. Jako producent mebli wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego, żeby maksymalnie zwiększyć funkcjonalność naszej kuchni, wprowadzamy nowy rozmiar górnych szafek na 920 mm, co pozwoli nam maksymalnie wykorzystać każdy skrawek cennego miejsca, zwłaszcza w małych przestrzeniach kuchennych. Dobór odpowiednich dodatków, w postaci uchwytów, blatów czy sprzętów kuchennych będzie doskonałym dopełnieniem całości projektu. Pełną ofertę na dodatki, które spersonalizują projekt Twojej wymarzonej kuchni, znajdziesz w najnowszej ofercie w naszych katalogach mebli. Każdy detal w meblach kuchennych MAX, został zaprojektowany tak, by stworzył idealne miejsce w każdym domu.

  Trend Line to system mebli kuchennych, w którym znajdziesz najmodniejsze wzornictwo, ponadczasową kolorystykę, funkcjonalne rozwiązania i jakość na lata. Jednym z nowych przedstawicieli tej kolekcji jest kuchnia MAX, która charakteryzuje się surowym minimalizmem, prostymi bryłami i brakiem ozdób. Meble kuchenne utrzymane w nowoczesnym stylu równie dobrze mogą zachwycać miękkimi liniami, przyjemną fakturą i dekoracyjnymi detalami.

  Nazwa modelu: MAX
  System mebli: TREND LINE
  Kolor korpusu: BIAŁY / SZARY GRAFIT.
  Kolor frontów szafek górnych: BIAŁY ALPEJSKI / SZARY / JASNY BEŻOWY / CZARNY / ANTRACYTOWY / CIEMNY NIEBIESKI / CEGLASTY / BRĄZOWY / CIEMNY ZIELONY.
  Kolor frontów szafek dolnych: BIAŁY ALPEJSKI / SZARY / JASNY BEŻOWY / CZARNY / ANTRACYTOWY / CIEMNY NIEBIESKI / CEGLASTY / BRĄZOWY / CIEMNY ZIELONY.
  Materiał wykonania frontu: PŁYTA AKRYLOWA MATOWA 18 MM.
  Materiał wykonania korpusu: PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie: NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty: NIE, SPRZEDAWANE SĄ ODDZIELNIE.
  Cichy domyk: TAK
  Wysokość szafek górnych [mm]: 360 / 680 / 720 / 880 / 920.
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]: 300 / 560.
  Wysokość szafek dolnych [mm]: 820.
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]: 524.
  Wysokość słupków [mm]: 2133 / 2333.
  Głębokość słupków bez frontów [mm]:: 560.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI TREND LINE

  SYSTEM CLASSIC LINE

  • Solidne i pojemne szuflady metalbox.

  • Podnośniki gazowe zapewniają swobodny dostęp do zawartości szafki.

  • Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, które uprzyjemniają pracę w kuchni.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Regulowane nóżki zapewniają stabilne ustawienie szafki.
  • Możliwość wyboru blatu spośród 16 dostępnych dekorów.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ