KATE

Kate to inspirowana stylistyką retro kuchnia o subtelnie ryflowanych frontach, wykonanych z foliowanej płyty MDF o grubości 16mm. Delikatne frezy interesująco urozmaicają jednobarwne powierzchnie. Fronty dostępne są w stonowanej, matowej kolorystyce. To propozycja dla tych, którzy pragną połączyć wyrafinowaną estetykę retro z funkcjonalnością i nowoczesnym stylem, tworząc kuchnię pełną charakteru i wyjątkowego uroku.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE KATE

  Meble kuchenne KATE wyróżniają się ponadczasową kolorystyką, fronty mebli dostępne w czterech kolorach: jasnoszary mat, biały groszek mat, szary dust gray mat, a także czarny groszek mat. Dodatkowo fronty szafek na wymiar przyozdobione są subtelną, frezowaną ryflą, wykonaną z foliowanej płyty MDF o grubości 16mm, która bardzo mocno nawiązuje do mebli kuchennych w stylu retro . KATE, to połączenie minimalizmu, nowoczesności oraz klasycznej elegancji w jednej formie, a delikatne frezy interesująco urozmaicają jednobarwne powierzchnie. Chcąc zadbać, o nietuzinkowy charakter naszej aranżacji pomieszczenia kuchennego pamiętaj o doborze dodatków, takich jak uchwyty, oświetlenie, sprzęty AGD czy blaty do szafek stojących, dzięki tym elementom możesz jeszcze bardziej spersonalizować swoją kuchnię marzeń. Oferta na dodatkowe elementy dekoracyjne naszej kuchni, dostępna w naszym katalogu meblowym. Meble kuchenne KATE znakomicie prezentują się zarówno osobno, jak i w towarzystwie innych modeli z kolekcji Trend Line, co także daje nam ogromne możliwości aranżacyjne. Jako producent mebli kuchennych przygotowaliśmy dla Was inspirację i połączyliśmy w duet dwie nasze nowe kuchnie KATE & MAX, jak Wam się podoba takie zestawienie?

  Jeżeli poszukujesz zabudowy kuchennej w atrakcyjnej cenie, a także cenisz sobie estetykę wykonania mebli, to kuchnia KATE z systemu mebli kuchennych Trend Line jest stworzona właśnie dla Ciebie. System Trend Line, to nic innego jak propozycja ponad 70 brył szafek, które możemy ze sobą dowolnie zestawiać, tak żeby stworzyły nasz oryginalny i wymarzony projekt kuchni. Spośród dostępnych brył możemy wyróżnić między innymi szafki stojące pod zabudowę sprzętu AGD, szafki stojące z funkcjonalnym koszem cargo, słupki kuchenne oraz szafki wiszące z szybą, wszystkie te elementy sprawią, że nasza kuchnia znacznie zyska na funkcjonalności. Warto wspomnieć, że meble kuchenne systemowe z kolekcji Trend Line dają nam większe możliwości modyfikacyjne niektórych szafek kuchennych, a dzięki temu mamy możliwości aranżacyjne. Przekonaj się, ile zyskasz, decydując się na nowoczesne systemu kuchni modułowych. Dodatkowym rozwiązaniem, które maksymalnie zwiększy funkcjonalność w każdej kuchni, jest wprowadzenie nowego rozmiaru górnych szafek na wysokość 920 mm, dzięki takim możliwościom, możemy tworzyć zabudowę kuchenną pod sam sufit i maksymalnie wykorzystać potencjał dostępnego miejsca.

  Nazwa modelu: KATE
  System mebli: TREND LINE
  Kolor korpusu: BIAŁY / SZARY GRAFIT.
  Kolor frontów szafek górnych: BIAŁY GROSZEK MAT / JASNY SZARY MAT / SZARY MAT / CZARNY GROSZEK MAT.
  Kolor frontów szafek dolnych: BIAŁY GROSZEK MAT / JASNY SZARY MAT / SZARY MAT / CZARNY GROSZEK MAT.
  Materiał wykonania frontu: MDF FOLIA PCV 16 MM.
  Materiał wykonania korpusu: PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie: NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty: NIE, SPRZEDAWANE SĄ ODDZIELNIE.
  Cichy domyk: TAK
  Wysokość szafek górnych [mm]: 360 / 720 / 880 / 920.
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]: 300 / 560
  Wysokość szafek dolnych [mm]: 820.
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]: 524.
  Wysokość słupków [mm]: 2133 / 2183.
  Głębokość słupków bez frontów [mm]:: 560.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI TREND LINE
  KATALOG HOME & LIFE

  SYSTEM TREND LINE

  • Oferujemy ponad 70 brył.
  • Wyjątkowa głębokość szafek dolnych 524 mm oraz pojemne szuflady.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Nóżki z możliwością regulacji. Wysokość nóżek to 100 mm.
  • Punktowe lampki, plafony LED, listwy LED w obudowie w kolorze korpusu.
  • Bogata oferta koszy cargo oraz akcesoriów dodatkowych.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ