Classic Line

Meble kuchenne CLASSIC LINE

System mebli kuchennych Classic Line został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią estetykę i poszukują optymalnych cenowo produktów. Meble do kuchni Classic Line charakteryzują się solidną jakością wykonania oraz użytkowym wzornictwem.

Meble Stolkar dobrze sprawdzają się w przestrzeniach kuchennych, gdzie z zasady mogą pojawiać się wilgoć i zmiany temperatury. Kuchnie Classic Line to produkty wykonane w trosce o komfort użytkowania i zachowanie dobrego wyglądu na wiele lat.

System mebli modułowych Classic Line posiada modele łatwe do samodzielnego montażu. Meble systemowe kuchenne z linii Classic Line to przegląd 10 różnych modeli i 40 brył do wyboru lub możliwość zakupienia skomponowanego już zestawu. Do dyspozycji klientów pozostaje sześć różnych wzorów frontów, które dobrze sprawdzą się w każdej kuchni. Classic Line to wygodna opcja dla osób, które cenią sobie kompaktowe rozwiązania.

Zobacz modele
Sprawdź cechy

Wybierz kuchnię z kolekcji Classic Line

BRIT

KATRIN

MINA

SONJA

CLARA

EMMA

NATALIA

VERA

VITA

ELENA

Wybierz połączenie ciekawej estetyki w rozsądnej cenie – kuchnie Classic Line od Stolkar

Przed decyzją o wyborze preferowanego zestawu mebli do kuchni warto upewnić się, czy fronty szafek kuchennych pasują do koloru ścian, rodzaju podłogi oraz innych elementów w Twojej kuchni! Meble kuchenne z systemu Classic Line występują również w gotowych zestawach, spośród których możesz wybrać swój ulubiony!

Nie masz pomysłu na to, jak urządzić swoją kuchnię z systemem Classic Line?

Sprawdź katalog i odwiedź salon meblowy w Twojej okolicy!

Zainspiruj się

Gdzie kupić
meble stolkar?

Nie masz pomysłu na to, jak urządzić swoją kuchnię z systemem Classic Line?

Sprawdź katalog i odwiedź salon lub sklep meblowy w Twojej okolicy

Sprawdź sklepy

Sprawdź inne kolekcje naszych mebli kuchennych