Katalogi

Fabryka Mebli STOLKAR założona została przez Wojciecha Wiśniewskiego w 1989 roku w Brodnicy. Od początku istnienia domeną naszej działalności była produkcja mebli kuchennych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy producentów niemieckich, w większości firmy HOMAG, znajdujący się w halach produkcyjnych o powierzchni ponad 6000 m2.

Wszystkie elementy mebli od korpusów po fronty lakierowane, wytwarzamy we własnym zakresie, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują pewne produkty w możliwie najkrótszym czasie. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy maszyny sterowane cyfrowo, co zapewnia wysoką precyzję, jakość wykonania oraz trwałość na lata.

ZOBACZ KATALOG
POBIERZ KATALOG

Premium Line jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Premium Line jest idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

ZOBACZ KATALOG
POBIERZ KATALOG

Trend Line to system mebli kuchennych, w którym znajdziesz najmodniejsze wzornictwo, ponadczasową kolorystykę, funkcjonalne rozwiązania i jakość na lata. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które mile cię zaskoczą.

ZOBACZ KATALOG
POBIERZ KATALOG

Odkryj funkcjonalność kuchni systemowych w niskiej cenie! Znajdziesz tu meble o charakterze nowoczesnym, a także modele uniwersalne. Ich prostota pozwoli dopasować do każdego wnętrza.

ZOBACZ KATALOG
POBIERZ KATALOG

Najwyższy połysk, bogactwo kolorów, głębia lustra.

Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych. Płyty Luxe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętaj, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.

Pobierz w .pdf

Zobacz jak łączyć kolory i faktury, aby Twoje wnętrze pięknie się prezentowało.

Pobierz w .pdf