Katalogi

Sprawdź nasz najnowszy katalog mebli opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Meble Stolkar są idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

Pobierz w .pdf

Premium Line jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Premium line jest idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

Pobierz w .pdf

Trend Line to system mebli kuchennych, w którym znajdziesz najmodniejsze wzornictwo, ponadczasową kolorystykę, funkcjonalne rozwiązania i jakość na lata. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które mile cię zaskoczą.

Pobierz w .pdf

Odkryj funkcjonalność kuchni systemowych w niskiej cenie! Znajdziesz tu meble o charakterze nowoczesnym, a także modele uniwersalne. Ich prostota pozwoli dopasować do każdego wnętrza.

Pobierz w .pdf

Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal to gwarancja długowieczności mebli łazienkowych. Innowacyjne systemy, możliwość dowolnych kombinacji w zakresie rozmieszczenia i zestawienia ze sobą poszczególnych elementów gwarantują dopasowanie mebli praktycznie do każdej łazienki.

Pobierz w .pdf

Tworząc kolekcję Archi Line, naszym celem było zainspirowanie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich – dopasowanej do siebie kolekcji, dzięki której w szybki i tani sposób odmienisz swoje wnętrze.

System, który zaprojektowaliśmy, daje praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji.
Wybór koloru panelu i frontu, korpusu, kształtu nóżek czy wzoru — wszystko przemyślane tak, abyś mógł stworzyć Twoje wymarzone wnętrze.
Przedpokój, salon a może sypialnia? To, w którym miejscu wykorzystasz panele i meble kolekcji Archi Line zależy tylko od Ciebie.

Pobierz w .pdf

Najwyższy połysk, bogactwo kolorów, głębia lustra.

Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych. Płyty Luxe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętaj, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.

Pobierz w .pdf