Współpraca z producentem mebli Stolkar

Dowiedz się, jak zostać naszym partnerem biznesowym.

Nasi klienci i dobre relacje biznesowe to dla nas priorytet!

Fabryka mebli Stolkar to ponad trzydzieści lat doświadczenia związanego z produkcją:

Jako profesjonalny producent mebli tworzymy kompleksowe rozwiązania dla deweloperów oraz architektów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble spełniały standardy wysokiej jakości i niepowtarzalnego designu.

Oferta mebli Stolkar kierowana jest zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Jesteśmy otwarci na nowe formy współpracy. Nasi eksperci służą fachowym i rzetelnym doradztwem rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Sprawdź ofertę

Dlaczego warto z nami współpracować?

Fabryka Mebli Stolkar od 30 lat prężnie działa na międzynarodowym rynku, w branży meblarskiej. Dzięki naszemu doświadczeniu i sieci kontaktów utrzymujemy bardzo wysoką pozycję na tle konkurencji. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko meble kuchenne, czy meble łazienkowe, do pralni, wykonujemy także indywidualne projekty mebli na zamówienie. Naszym najcenniejszym osiągnięciem jest wsparcie naszych wieloletnich klientów i cały czas rosnąca liczba nowych.

Cały czas stawiamy na rozwój w naszej firmie, słuchamy głosu naszych klientów i dostosowujemy nasze produkty do ich potrzeb. Dbamy o to, by nasze projekty były zgodne z aktualnymi trendami w branży. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii w produkcji mebli jesteśmy bardzo elastyczni i możemy realizować projekt na każdą kieszeń.

Współpracujemy z kluczowymi dostawcami komponentów, których używamy do produkcji naszych mebli. To czołowi producenci zawiasów, podnośników, czy systemów wspierających, dzięki temu, że do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty, wzrasta wartość oraz jakość naszych produktów. Współpracujemy między innymi takimi firmami jak: Pfleiderer, Henkel, Rehau, Franke, Blum, Hettich.

Naszym atutem jest posiadanie własnej lakierni, co znacznie usprawnia proces produkcji mebli. Dokładamy ciągłych starań, by nasze produkty były na jak najwyższym poziomie. Każdy etap produkcji jest zachowany w naszej fabryce, dzięki temu mamy stałą kontrolę nad jakością naszych produktów. To także znacząco przyspiesza produkcję i obsługę zamówień.

Nasza bogata i zróżnicowana oferta gwarantuje szeroką gamę produktów. W swojej ofercie posiadamy 5 wiodących kolekcji, w których można znaleźć ok. 40 różnych modeli kuchni. Oprócz mebli kuchennych w naszym asortymencie posiadamy ponad 11 propozycji mebli łazienkowych w różnych stylach aranżacyjnych. Meble zaskakują oryginalną estetyką, użytecznością i wysoką jakością wykonania. Z nami spełnisz także swoje marzenie o funkcjonalnej pralni, dzięki naszym propozycjom zabudowy dobrze zorganizujesz przestrzeń w pralni, a dzięki temu zyskasz sporo przydatnego miejsca. Wykonujemy także inne projekty na indywidualne potrzeby, realizujemy: meble do zabudowy garderoby, przedpokoju, zabudowy biur, salonu, a także zabudowy dekoracyjne. Swoją ofertę kierujemy do każdej grupy klientów, każdy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb i możliwości. Gwarantujemy pewny termin realizacji zamówień.

Chcemy, by nasi klienci rozwijali się razem z nami. Dlatego oferujemy pełne wsparcie w zakresie marketingu, pomoc w obsłudze kanałów społecznościowych, które wspierają sprzedaż. Wsparcie w zakresie materiałów w postaci treści i grafik, które można wykorzystać w promocji produktów. Szereg szkoleń uzupełniających z obsługi mediów społecznościowych, a także z narzędzi wspierających obsługę social mediów. Oprócz samego tworzenia mebli chcemy móc edukować naszych klientów w zakresie prawidłowej pielęgnacji mebli, a także pokazywać poszczególne etapy z ich tworzenia. Na naszych kanałach społecznościowych znajduje się ogromna ilość materiałów poradnikowo edukacyjnych, które tworzymy z myślą o naszych klientach. Na blogu, a także na kanałach YouTube cyklicznie pojawiają się materiały inspiracyjne, a także możecie podejrzeć nasze realizacje. Chcemy jak najbardziej wspierać naszych klientów w ich sprzedażowych działaniach i podnosić ich kwalifikacje z zakresu projektowania. Nasz zespół projektantów dostarcza pełne wsparcie z zakresu szkoleń z obsługi programu PRO100, a także wsparcie merytoryczne w zakresie nowych trendów, czy z tworzenia i planowania różnych projektów aranżacyjnych.

Stworzyliśmy dedykowany panel dla naszych klientów biznesowych, w którym mogą sprawdzić aktualne ceny naszych produktów, pobrać ich specyfikacje, a także zapoznać się z najnowszymi aktualizacjami. A co najważniejsze składać zamówienia na realizację naszych produktów, dzięki tej opcji maksymalnie skracamy czas obsługi zlecenia, a także minimalizujemy ryzyko pomyłek. Dodatkowo w pakiecie zapewniamy dostęp do materiałów graficznych, które można wykorzystać w sklepach internetowych, dostępne są ikony mebli, a także rysunki techniczne z dokładnymi wymiarami, materiały z wizualizacjami, dostęp do sesji produktowych, a także filmów produktowych.

Na potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie stworzyć nietypowe projekty mebli. Co za tym idzie? Możemy stworzyć meble o indywidualnych rozmiarach, których nie znajdziesz w naszych katalogach, o nietypowych wybarwieniach, czy wzorach. Indywidualne projekty nie muszą ograniczać się tylko do mebli kuchennych i łazienkowych. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt zabudowy, zwłaszcza jeżeli chodzi o projekty na dużą skalę przeznaczone dla klientów B2B.

Swoimi projektami możemy wspierać pracę architektów wnętrz i kompleksowo obsłużyć każdą nawet najtrudniejszą aranżację. Na potrzeby współpracy przygotowaliśmy specjalną broszurę, w której zawarliśmy informację o dodatkowych projektach, jakie możemy wykonać, są to między innymi: zabudowy geberit, słupy dekoracyjne, panele dekoracyjne, panele ścienne i wiele innych. Dzięki kompleksowej obsłudze projektów aranżacji wnętrz, firmy współpracujące z nami zyskują wysoką gwarancję jakości produktów.

kompleksowe rozwiązania

panele ścienne

Dekoracyjne panele ścienne, które wykorzystujemy miedzy innymi do zabudowania zagłówka nad łóżkiem. Takimi panelami możemy również w estetyczny sposób oddzielić dwie strefy w jednym pomieszczeniu, np. sypialnię i garderobę lub kuchnię i salon. Panele ścienne możemy wyprodukować w różnych wymiarach. Ich maksymalna wysokość może mieć 2550 mm, a maksymalna szerokość 650 mm.

szafki rtv

Dodatkową opcją, jest możliwość zamówienia szafek RTV zaprojektowanych zgodnie ze specyfikacją klienta. Do dyspozycji architekta oddajemy wszystkie dostępne w naszej ofercie kolory i wzory. Okucia wykorzystane w szufladach, podobnie jak nóżki i uchwyty, są takie same jak w naszych kuchniach. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia spójnego wnętrza z zabudową kuchenną.

zabudowa geberit

Zabudowa toalety oraz systemów spłukujących. W zależności od projektu możemy wyróżnić 3 takie zabudowy:

  • zabudowa z frontem,
  • zabudowa z 2 frontami,
  • zabudowa z 2 frontami oraz z odkrytą półką.

panele boczne i fronty

Dekoracyjne panele boczne wykorzystywane do zabudowy mebli. Naszym klientom możemy zaoferować różne wymiary paneli dekoracyjnych.

  • maksymalna wysokość 2550 mm
  • maksymalna szerokość 650 mm

ramki aluminiowe

Istnieje możliwość zamówienia ramek w następujących konfiguracjach:

  • Ramka F-1 jest najpopularniejszym profilem aluminiowym wykorzystywanym do frontów meblowych, jak i luster.
  • Ramka F-4 posiada szeroką powierzchnię tylną. Należy do rodzaju profili szerokich i jest doskonałym rozwiązaniem do produkcji dużych frontów.
  • F-11 profil aluminiowy wykorzystywany we frontach z klejonym wypełnieniem. Szeroka powierzchnia tylna pozwala na bardzo mocne przyklejanie wypełnienia oraz zastosowania standardowych zawiasów z puszką FI 35 mm.

Półka na metalowym stelażu

Wypełnienie do półek na metalowym stelażu wykonane z naszych płyt wiórowych lub ze szkła dostępnego na zamówienie.

Skontaktuj się
z nami

Masz pytania dotyczące oferty Stolkar lub możliwości współpracy? Skontaktuj się z nami!

Fabryka Mebli STOLKAR

+48 56 49 33 510
kontakt@stolkar.pl

Masz do nas pytania? Napisz!