ARCHI LINE – PANELE ŚCIENNE

PANELE ŚCIENNE

Panele ścienne dostępne w 5 wzorach i w 5 kolorach idealnie sprawdzą się jako ozdobne elementy ścienne w pokoju nastolatka, wezgłowie łóżka w Twojej sypialni, ścianka telewizyjna czy panel za kanapą w salonie.
Montaż paneli jest bardzo prosty, nie potrzebujesz do tego fachowca. Metamorfozę wnętrza zrobisz sam w kilka chwil!

DIAMOND

Pozwól sobie na odrobinę blasku w oryginalnym wydaniu.

Drobne kryształki połączone ze sobą tworzą idealną całość, dodając wnętrzu elegancji i nowoczesności. Wzór Diamond utrzymany w aktualnych trendach doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach w stylu glamour, jak i tych nowoczesnych czy loftowych.
Wystarczy, że dopasujesz kolor a Diamond dopełni reszty!

Panele doskonale sprawdzą się w roli ścianki telewizyjnej, wezgłowia łóżka czy jako ozdobny element pełniący funkcję tematu przewodniego dla całego wnętrza. Pamiętaj, że poszczególne wzory paneli oraz dostępne kolory możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób spójne wnętrze.

GALENA

Galena nazywana jest kamieniem harmonii, pozwala uwolnić myśli, otwiera umysł i przynosi równowagę.

To wszystko możesz w łatwy sposób przenieść do swojego wnętrza.

Wystarczy wybrać wzór paneli Galena, który niczym przewodnik połączy wszystkie elementy pomieszczenia w jedno, spójne wnętrze. Wykorzystaj Galenę, żeby zbudować ciepłe, kojące wnętrze z idealną strefą relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu.

Panele z kolekcji Archi Line są bardzo proste w montażu. Wystarczy chwila, żeby odmienić wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.

JASPER

Na pozór prosty układ daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych.

Panele Jasper możesz wykorzystać do zabudowy całej ściany lub tylko wybranego fragmentu a uzupełniając układ o panele Klaro, możesz stworzyć niebanalne zestawienie, które zauroczy każdego.

Uniwersalność wzoru Jasper sprawia, że doskonale sprawdzą się jako ścianka telewizyjna lub zabudowa wezgłowia w sypialni. W zależności od wybranego koloru możesz uzyskać w pomieszczeniu spokojny i delikatny klimat lub nadać mu drapieżnego i mocnego wyrazu.

Pamiętaj, że panele doskonale współgrają z meblami kolekcji Archi Line!

AMBER

Amber kumuluje w sobie dobrą energię i oddaje ją do otoczenia, napawa optymizmem, zmienia podejście do świata.

Dlatego, jeśli poszukujesz aranżacji, która da wyraz pozytywnym emocjom, wybierz panele ze wzorem Amber. Klasyczna, a zarazem nowoczesna linia, doskonale wpasuje się w każde wnętrze i podkreśli jego nietuzinkowy charakter.

Panele Amber możesz zestawić ze sobą w pionie lub w poziomie, dzięki czemu masz szansę uzyskać zupełnie inny efekt.

Pozwól swojej wyobraźni stworzyć wymarzone wnętrze.

KLARO

Uniwersalne i ponadczasowe panele Klaro to połączenie maksymalnie gładkiej powierzchni i stonowanych kolorów, które doskonale odnajdą się w Twoim wnętrzu.

Możesz je wykorzystać jako nowoczesne tło dla mebli serii Archi Line zabudowując ściankę telewizyjną, tworząc niebanalne wnętrze pokoju nastolatka lub aranżując wydzieloną strefę do pracy w domu.

Pamiętaj, że dostępne kolory Archi Line idealnie współgrają z kolorystyką mebli kuchennych, które mamy w ofercie. Wybierając panele lub meble pokojowe Archi Line możesz w prosty sposób połączyć część kuchenną z salonem tworząc spójną całość.

Baw się kolorem i wzorem. Zaprojektuj wnętrze na miarę swoich potrzeb.

STRONA GŁÓWNA ARCHI LINE
PRZEJDŹ DO KOLEKCJI MEBLI ARCHI LINE