Polski Producent Mebli Stolkar

Fabryka Mebli STOLKAR oferuje klientom produkty w solidnej jakości. Wciąż się rozwijamy, szkolimy, doskonalimy! Łączymy klasyczne oraz tradycyjne nurty z nowoczesnymi inspiracjami. Dostarczamy meble zaprojektowane w odpowiedzi na różne potrzeby naszych klientów. Korzystamy z dobrej jakości sprawdzonych materiałów. Z nami każdy zaczaruje przestrzeń swojej kuchni lub salonu!

Od lat zajmujemy się produkcją mebli kuchennych oraz frontów meblowych. Nasze kolekcje to kombinacja uniwersalnych rozwiązań, nowoczesnych pomysłów, współczesnej elegancji, a także ponadczasowej praktyczności. Różnorodna paleta produktów pozwala wybrać meble na każdą kieszeń, które cechują oryginalny design i wysoka trwałość.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

Jako jeden z wiodących producentów mebli kuchennych dostarczamy zróżnicowane modele i kolekcje, które sprawdzą się zarówno w przypadku klasycznych aranżacji, jak i tych nowoczesnych. Kuchnia to serce domu – warto więc zadbać o to, aby czas przeznaczony na wspólne przygotowywanie posiłków upłynął w miłej atmosferze oraz pięknym wnętrzu. Klienci mają do wyboru gotowe, kompaktowe rozwiązania w atrakcyjnej cenie, jak i możliwość zaprojektowania wyjątkowej i oryginalnej aranżacji w jakości premium. Nasze meble kuchenne ożywią każde wnętrza, idealnie komponując się z pozostałymi elementami, tworząc spójną aranżację.

NASZA OFERTA

CO WYRÓŻNIA MEBLE STOLKAR

Stolkar znany jest z produkcji wysokiej jakości frontów meblowych. W trosce o jak najwyższe standardy do produkcji frontów używamy jedynie sprawdzonych komponentów, które oferują płyty lakierowane Luxe i Syncron. Fronty meblowe oferowane przez Stolkar cechują się wysoką odpornością na wilgoć, zmiany temperatury i zarysowania. I świetnie wyglądają!

Nasze meble systemowe dostarczamy w paczkach do samodzielnego i łatwego montażu, wygodne instrukcje gwarantują sprawne oraz szybkie złożenie produktów. Park maszynowy STOLKAR to linie urządzeń pochodzące od czołowych niemieckich producentów, który gwarantuje precyzję wykonania mebli oraz ich trwałość. Dlatego każdy klient ma pewność otrzymania zawsze solidnych produktów pochodzących zarówno z dużych serii produkcyjnych, jak i tych realizowanych wg indywidualnych zamówień.

Skontaktuj się

Gdzie kupić
meble stolkar?

Produkowane przez nas meble to idealny wybór! Nasze meble dostępne są u ponad 200 naszych partnerów handlowych na terenie całego kraju u  oraz w Salonie firmowym Stolkar w Brodnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami oraz do naszych partnerów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Sprawdź sklepy