Fabryka Mebli Stolkar

Od ponad trzydziestu lat Fabryka Mebli STOLKAR w Brodnicy zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli kuchennych. Naszą ofertę tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji mebli kuchennych.

Wśród systemów kuchni STOLKAR znajdziesz wiele opcji, a wśród nich:

  • Premium Line z szeroką paletą wzornictwa, brył i funkcjonalności do wyboru
  • Trend Line łączące spersonalizowane aranżacje w przystępnej cenie
  • Classic Line dla poszukujących kompaktowych i optymalnych rozwiązań
  • Eco Line w odpowiedzi na uniwersalne i ekonomiczne potrzeby

Meble do kuchni STOLKAR dzielą się na kolekcje występujące w ramach jednego systemu. W przypadku linii Premium Line i Trend Line masz możliwość wyboru wzoru frontów Twojej nowej kuchni.

Poznaj każdy system!
Sprawdź cechy

Kolekcje mebli kuchennych Stolkar na każdą kieszeń

Wybierz kolekcję mebli kuchennych Stolkar – od gotowych kompletów po spersonalizowane aranżacje

Kuchnia to wyjątkowe miejsce, w którym każdego dnia możemy przeżywać niezapomniane chwile w gronie najbliższych. Meble do kuchni Stolkar sprawiają, że wspólne gotowanie staje się niezwykłą przygodą. Zestawy mebli kuchennych Stolkar wyróżniają się ciekawym wyglądem oraz satysfakcjonującą jakością w rozsądnej cenie. Nasze produkty zdobyły serca licznych klientów, zarówno w Polsce, jak i na terenie Europy.

W ofercie Stolkar znajduje się sześć niepowtarzalnych systemów mebli kuchennych o zróżnicowanym charakterze. Meble kuchenne systemowe Stolkar to doskonały wybór zarówno dla miłośników klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.

Innowacyjne projekty, jakie charakteryzują zestawy kuchenne Stolkar, gwarantują swobodę i komfort w codziennym użytkowaniu mebli. Dbamy o dokładne i estetyczne wykończenie każdego detalu mebli kuchennych. Jako profesjonaliści stawiamy na wysoką jakość, precyzję i piękny wygląd – to właśnie dzięki nim nasze meble kuchenne codziennie zdobywają serca i zaufanie naszych klientów.

Zainspiruj się

Gdzie kupić
meble stolkar?

Szukasz gotowych inspiracji i skomponowanych już zestawów mebli kuchennych czy potrzebujesz kuchni na zamówienie skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb? Nasze systemy kuchenne spełnią oczekiwania każdego klienta.

Sprawdź nasze aktualne katalogi, znajdź najbliższy sklep lub salon z meblami Stolkar lub odwiedź nasz firmowy w Brodnicy.

Sprawdź sklepy