Meble dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi

SYSTEM PREMIUM LINE

Kolekcja Premium Line została rozbudowana o szafki zaprojektowane z myślą o potrzebach osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Piekarnik, zmywarka dostępne na wyciągnięcie dłoni, mobilne szafki na kółkach oraz podwieszane szafki dolne to tylko niektóre z przygotowanych udogodnień.

 • Najważniejsze sprzęty i akcesoria kuchenne w zasięgu ręki.
 • Dostępna pełna kolorystyka kolekcji PREMIUM LINE.
 • Możliwość zastosowania okuć marki Blum®.
ZOBACZ PRODUKTY
KATALOG PREMIUM LINE

SYSTEM TREND LINE

Kolekcja Trend Line została rozbudowana o szafki zaprojektowane z myślą o potrzebach osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Piekarnik, zmywarka dostępne na wyciągnięcie dłoni, mobilne szafki na kółkach oraz podwieszane szafki dolne to tylko niektóre z przygotowanych udogodnień.

 • Najważniejsze sprzęty i akcesoria kuchenne w zasięgu ręki.
 • Dostępna pełna kolorystyka kolekcji TREND LINE.

 • Możliwość zastosowania okuć marki Blum®.
ZOBACZ PRODUKTY
KATALOG TREND LINE

Wyspy kuchenne

Wydawać by się mogło, że jest to rozwiązanie luksusowe oraz dedykowane tylko do wielkich pomieszczeń, ale nic bardziej mylnego. Aranżacja kuchni z wyspą to trend, który cieszy się ogromną popularnością od wielu sezonów. Wyspy kuchenne pokochaliśmy nie tylko za nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim za ich multifunkcjonalność. Liczba funkcji, które może pełnić ten mebel jest naprawdę imponująca. Dodatkowe miejsce do pracy czy przechowywania, to dopiero wierzchołek góry korzyści, jakie płyną z posiadania wyspy w kuchni. Dla wielu osób wizja wyspy kuchennej wydaje się być kosztowna i skomplikowana w realizacji, dlatego postanowiliśmy odczarować ten temat i przygotowaliśmy nową pozycję w naszej ofercie!

Gotowe wyspy kuchenne dostępne są w trzech rozmiarach:
 • 974 x 856 x 800* mm.
 • 1274 x 856 x 800* mm.
 • 1474 x 856 x 800* mm.
Gotowe wyspy kuchenne dostępne są w trzech kolorach:
 • Szary grafit.
 • Dąb Wotan.
 • Dąb Artisan.

Gotowe wyspy kuchenne

Wyspy wykonane są z płyty laminowanej o grubości 36 mm, dzięki czemu solidna konstrukcja zapewnia jej trwałość na długi czas. Środkowa przegroda nie tylko stabilizuje całą bryłę, ale doskonale dzieli nam głębokość wyspy na dwie funkcjonalne części. Po jednej stronie mamy miejsce do ustawienia szafek kuchennych, zyskując dodatkową powierzchnię do przechowywania. Druga płytsza przestrzeń doskonale sprawdzi się jako miejsce na hokery, które wygodnie wsuniemy po skończonym posiłku, dzięki czemu nie będą one przeszkadzały w poruszaniu wokół wyspy. Gotowe rozwiązania to nasza specjalność! Zatem jeżeli chcesz w szybki i niedrogi sposób urzeczywistnić swoje marzenie o kuchni z wyspą, wybierz jedną z naszych propozycji i przekonaj się jakie to proste.

Gotowe wyspy kuchenne dostępne są w systemach:
trend line
classic line

Korzyści wynikają z posiadania wyspy w kuchni

Pierwszą i podstawową zaletą wyspy kuchennej to dodatkowy blat roboczy, który zapewnia swobodę podczas przygotowywania posiłków. Więcej powierzchni do przechowywania. W kuchni każdy centymetr jest wagę złota, ilość przedmiotów, które musimy w niej pomieścić jest różna w zależności od ilości użytkowników, ich wieku oraz preferencji kulinarnych. Dlatego kiedy zyskujemy kolejne szafki do przechowywania np. talerzy, patelni czy robotów kuchennych, kuchnia staje się bardziej uporządkowana i komfort pracy w niej wzrasta.

Decydując się na wyspę kuchenną z wysuniętym blatem, możemy zrezygnować ze stołu kuchennego. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się jako miejsce do spożywania posiłków, więc jeśli w naszym domu nie ma wielu mieszkańców, to mając na szali stół lub wyspę, śmiało możemy wybrać to drugie. Dzięki wyspie kuchennej wspólne gotowanie staje się przyjemniejsze, dlaczego? Kiedy wspólnie spędzamy czas w kuchni, możemy swobodnie ustawić się wokół wyspy i tym samym zachowujemy kontakt wzrokowy.

Oprócz zalet funkcjonalnych wyspy mają również walory estetyczne. Uatrakcyjniają pomieszczenie, dzięki czemu nasze wnętrze zyskuje modny wygląd. Ponadto, w przypadku kuchni otwartych na salon, wyspa kuchenna doskonale porządkuje przestrzeń. Z jednej strony oddziela część kuchenną od wypoczynkowej, z drugiej zaś łączy obie te strefy w spójną całość.

Gdzie kupić
meble stolkar?

Produkowane przez nas meble to idealny wybór! Nasze meble dostępne są u ponad 200 naszych partnerów handlowych na terenie całego kraju u  oraz w Salonie firmowym Stolkar w Brodnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami oraz do naszych partnerów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Sprawdź sklepy