Meble łazienkowe oraz pralnie Stolkar

Fabryka Mebli STOLKAR  oferuje niepowtarzalne zestawy mebli łazienkowych, które zaskakują oryginalną estetyką, funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania.

Meble do łazienki STOLKAR to produkty na miarę indywidualnych potrzeb – dla klientów poszukujących funkcjonalnych rozwiązań do niewielkich pomieszczeń, a także tych, którzy urządzają pokój kąpielowy w dużej przestrzeni. Dzięki nowoczesnej produkcji i solidnym materiałom nasze meble łazienkowe cechuje dobra jakość w rozsądnej cenie. Są praktyczne, funkcjonalne, łatwe w pielęgnacji oraz długo zachowują swój pierwotny wygląd.

Zestawy mebli do łazienki STOLKAR znajdziesz także w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Ale to nie wszystko! Posiadamy również atrakcyjną ofertę mebli do pralni i pomieszczeń gospodarczych.   

MEBLE ŁAZIENKOWE
MEBLE DO PRALNI

MEBLE ŁAZIENKOWE

ASTI

ROYAL

VENEZIA

VERONA

LYON

OIA

SENJA

NICEA

MILA

MEBLE DO PRALNI

PRALNIA OIA BIAŁA

PRALNIA OIA DĄB SONOMA

Piękne domowe spa, strefa relaksu i komfortu? Tylko z meblami łazienkowymi Stolkar!

W ofercie mebli łazienkowych Stolkar dostępne są ponadczasowe produkty w klasycznej bieli oraz takie, które cechuje odważne wzornictwo i śmiała kolorystyka. Oferujemy ciekawe drewnopodobne dekory, które doskonale dopasujesz do pozostałych elementów aranżacji Twojej łazienki. Szafki łazienkowe wiszące, szafki do łazienki stojące, szafki z umywalkami nablatowymi oraz wiele innych.

To z nami najlepiej urządzisz swoją strefę relaksu i zorganizujesz idealne pomieszczenie gospodarcze lub pralnię!

W Stolkar czerpiemy wiedzę zaczerpniętą z tradycyjnego rzemiosła, ponadczasowego podejścia do definicji jakości oraz nowatorskich i kreatywnych rozwiązań.

Zainspiruj się

Gdzie kupić
meble Stolkar?

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami, w których prezentujemy dostępne zestawy mebli łazienkowych i do pralni od Stolkar.

Nasze meble można kupić w ponad 200 punktach sprzedaży detalicznej zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz w Salonie Firmowym Stolkar w Brodnicy.

Sprawdź sklepy