IRMA

Irma to propozycja dla osób stawiających na klasykę w nowoczesnym wydaniu. Frezowane fronty łączą tradycyjne wzornictwo z eleganckim minimalizmem. Fronty wykonano z 19 mm płyty MDF pokrytej folią PCV o matowym wykończeniu. Na szczególną uwagę zasługuje kolor coffee, który jest kolorem przytulnym i stonowanym. Piękne, głęboko frezowane fronty, sprawdzą się w każdym wnętrzu, dodając mu charakteru.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE IRMA

  Czy kuchnia może być zarazem klasyczna i nowoczesna? Owszem! Warto bowiem pamiętać, że kuchnia nowoczesna, a kuchnia w stylu nowoczesnym to często dwie zupełnie inne aranżacje. Meble kuchenne IRMA z systemu Trend Line z pewnością należy do tej pierwszej grupy. Funkcjonalna i ergonomiczna, przyciąga wzrok stylizowanymi, bardzo klasycznymi elementami i dekoracjami. Jeśli więc szukasz modnej, ale nie pozbawionej duszy zabudowy to IRMA jest strzałem w dziesiątkę.

  W zastawie mebli kuchennych IRMA pierwszorzędną rolę pełnią fronty. Wyróżniają się one głębokimi pionowymi frezami, które podkreśla wykończenie folią PCV o eleganckiej matowej powierzchni. Dzięki specjalnie frezowanym listwom zastosowanym na ich powierzchni, w pełni wpisują się w trend modnych obecnie frontów ramiakowych. Wyglądają świetnie nie tylko na dużych szafkach np. tych do zabudowy lodówki czy spiżarki, ale również znacznie mniejszych szufladach. W obu przypadkach ich perfekcyjnym uzupełnieniem są stylizowane uchwyty. Tu wybór jest bardzo szeroki np. w kolorze szczotkowanego złota (model 21R160) albo głębokiej czerni podkreślającej finezyjny kształt muszelki (C192 P61) lub klasycznych gładkich gałek (A823).

  Co ważne, wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm fronty dostępne są również w wariancie z przeszkleniami z matowego szkła. Witryny te można powiesić w górnej zabudowie, albo zastosować jako część kuchennego kredensu. Warto również zwrócić uwagę na dostępne szafki z frontami uchylnymi, które można podwiesić pod samym sufitem i uzyskując funkcjonalną wysoką zabudowę, optymalnie wykorzystać całą powierzchnię przechowywania.

  Linia mebli kuchennych IRMA obejmuje szafki kuchenne w wielu różnych rozmiarach. Kolekcja dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych. Bardzo modny odcień jasnej butelkowej zieleni (zielony mat), subtelne odcienie złamanej bieli (coffee mat i biały groszek mat) oraz ponadczasowa elegancka szarość (jasny szary mat) pozwolą stworzyć kuchnię, która będzie sercem domu. W której przyjemnie będzie nie tylko przygotowywać posiłki, ale również spędzać czas.

  Nazwa modelu: IRMA
  System mebli: TREND LINE
  Kolor korpusu: BIAŁY / SZARY GRAFIT.
  Kolor frontów szafek górnych: BIAŁY GROSZEK MAT / JASNY SZARY MAT / ZIELONY MAT / COFFE MAT.
  Kolor frontów szafek dolnych: BIAŁY GROSZEK MAT / JASNY SZARY MAT / ZIELONY MAT / COFFE MAT.
  Materiał wykonania frontu: MDF FOLIA 19 MM.
  Materiał wykonania korpusu: PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie: NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty: NIE, SPRZEDAWANE SĄ ODDZIELNIE.
  Cichy domyk: TAK
  Wysokość szafek górnych [mm]: 360 / 720 / 880 / 920.
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]: 300 / 560
  Wysokość szafek dolnych [mm]: 820.
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]: 524.
  Wysokość słupków [mm]: 2133 / 2183.
  Głębokość słupków bez frontów [mm]:: 560.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI TREND LINE
  KATALOG HOME & LIFE

  SYSTEM TREND LINE

  • Oferujemy ponad 70 brył.
  • Wyjątkowa głębokość szafek dolnych 524 mm oraz pojemne szuflady.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Nóżki z możliwością regulacji. Wysokość nóżek to 100 mm.
  • Punktowe lampki, plafony LED, listwy LED w obudowie w kolorze korpusu.
  • Bogata oferta koszy cargo oraz akcesoriów dodatkowych.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ