LIVIA

Livia to jeden z topowych wzorów frontów ostatnich sezonów. Frezowane krawędzie umożliwiają otwieranie szafek, bez konieczności użycia dodatkowych uchwytów. Prosta forma idealnie wpisze się w charakter twojego wnętrza. Wzór wykonany z foliowanej płyty MDF o grubości 19mm, dostępny w kilku wersjach kolorystycznych umożliwi Ci stworzenie niepowtarzalnego wnętrza w Twoim własnym stylu.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE LIVIA

  Kuchnie nowoczesne często kojarzą się z surowym minimalizmem, geometrią prostych brył i brakiem ozdób. Niesłusznie. Meble kuchenne utrzymane w nowoczesnym stylu równie dobrze mogą zachwycać miękkimi liniami, przyjemną fakturą i dekoracyjnymi detalami. Wszystkie te elementy znaleźć można w zestawie mebli kuchennych Livia, która jest udaną synergią wzornictwa na wskroś współczesnego z nutkami ponadczasowej klasyki.

  Kolekcję Livia tworzy ponad 70 szafek dolnych i górnych o różnych rozmiarach, z których stworzyć można zabudowy meblowe w każdej niemal konfiguracji – w tym z modną i wygodną kuchenną wyspą lub półwyspem. Cztery opcje kolorystyczne frontów – biały groszek, jasny szary mat, tajga jasna, granatowy mat, dają olbrzymie możliwości aranżacyjne. Livia może być sercem kuchni o naprawdę różnych charakterach. Może zachwycać nieskazitelną prostotą albo stwarzać atmosferę przytulności i naturalności.

  Fronty w tej bardzo popularnej kolekcji wykonano z foliowanej płyty MDF o grubości 19 mm. Zwracają uwagę nie tylko absolutnie gładką, aksamitną i przyjemną w dotyku powierzchnią, ale również starannie wyfrezowanymi krawędziami zastępującymi uchwyty. Rozwiązanie to stanowi kolejny ukłon w stronę czystości formy. Ale to nie wszystko. Miłośnicy klasyki w zestawie mebli kuchennych Livia docenią i inne detale np. delikatnie zaoblone krawędzie przeszklonych frontów szafek górnych czy lekkie szklane półeczki w witrynkach.

  Ukłonem w stronę funkcjonalności są zaś: wysokiej jakości okucia i akcesoria meblowe. Zawiasy i prowadnice szuflad z miękkim dociągiem i cichym domykiem, a także podnośniki uchylnych frontów górnych zapewnią komfort użytkowania. Z kolei opcjonalnie dostępne akcesoria jak: cargo, pojemniki do segregacji odpadów i organizacji szuflad ułatwią przygotowywanie posiłków i sprzątanie po nich. Każdy z tych elementów można dostosować do własnych oczekiwań i potrzeb. Bo w meblach kuchennych Livia wszystko zaprojektowano tak, by tworzyły one idealne miejsce do kulinarnych szaleństw i przyjemnego spędzania czasu z najbliższymi.

  Nazwa modelu: LIVIA
  System mebli: TREND LINE
  Kolor korpusu: BIAŁY / SZARY GRAFIT.
  Kolor frontów szafek górnych: BIAŁY GROSZEK MAT / JASNY SZARY MAT / TAJGA JASNA / GRANATOWY MAT.
  Kolor frontów szafek dolnych: BIAŁY GROSZEK MAT / JASNY SZARY MAT / TAJGA JASNA / GRANATOWY MAT.
  Materiał wykonania frontu: MDF FOLIA 19 MM.
  Materiał wykonania korpusu: PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie: NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty: NIE, SPRZEDAWANE SĄ ODDZIELNIE.
  Cichy domyk: TAK
  Wysokość szafek górnych [mm]: 360 / 720 / 880 / 920.
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]: 300 / 560
  Wysokość szafek dolnych [mm]: 820.
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]: 524.
  Wysokość słupków [mm]: 2133 / 2183.
  Głębokość słupków bez frontów [mm]:: 560.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI TREND LINE
  KATALOG HOME & LIFE

  SYSTEM TREND LINE

  • Oferujemy ponad 70 brył.
  • Wyjątkowa głębokość szafek dolnych 524 mm oraz pojemne szuflady.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Nóżki z możliwością regulacji. Wysokość nóżek to 100 mm.
  • Punktowe lampki, plafony LED, listwy LED w obudowie w kolorze korpusu.
  • Bogata oferta koszy cargo oraz akcesoriów dodatkowych.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ