OLIWIA

Oliwia ma w sobie nutę elegancji w nowoczesnym wydaniu. Meble, które z powodzeniem wykorzystasz do zabudowy kuchni otwartej na salon jak również oddzielnego pomieszczenia. Fronty Oliwii dostępne są w 11 kolorach z czego aż sześć to dekory imitujące drewno, które zdecydowanie ocieplą każde wnętrze. Fronty wykonane są z płyty laminowanej o grubości 18mm dzięki czemu masz gwarancję jakości na lata.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE OLIWIA

  Uniwersalne i na wskroś funkcjonalne – takie są meble kuchenne Oliwia. Linia ta pozwala na aranżację zarówno kuchni zamkniętej, jak też kuchni otwartej na salon i przestrzeń dzienną; kuchni z wyspą lub w tradycyjnych układach w kształcie liter i cyfr: I, II, L, U czy G. Za pomocą Oliwii stworzyć można kuchnię utrzymaną w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim albo wręcz rustykalnym. Wszystko zależy od tego, jakie dekory i rodzaje szafek kuchennych wybierzemy. A tych kolekcja Oliwia obejmuje naprawdę bardzo dużo.

  Jeśli zdecydujemy się na wzory inspirowane drewnem, otrzymamy kuchnię będącą sercem domu. Przytulną i ciepłą, pasującą do mieszkań i domów zaaranżowanych przez miłośników spokojnego stylu życia. Co warte zauważenia, wybór ten będzie jednocześnie znakomitą i ekonomiczną alternatywą dla znacznie droższych oklein naturalnych. Płyty zastosowane w kuchni Oliwia są znacznie wytrzymalsze niż fornir – nie zmienią koloru, ani nie wyblakną. Zastosowana na ich powierzchni struktura synchroniczna idealnie odwzorowuje układ słojów, a szeroka paleta kolorystyczna dekorów umożliwi maksymalnie indywidualny wybór.

  Znacznie bardziej nowoczesny efekt uzyskamy, jeśli sięgając po meble kuchenne Oliwia wybierzemy dekory jednobarwne. Wówczas uzyskamy efekt idealnie pasujący do domu i stylu życia młodej, dynamicznej rodziny. Taka szara czy biała kuchnia to prawdziwy hit we współczesnych trendach wzorniczych. Jeśli chcemy uczynić ją jeszcze bardziej nowoczesną lub wpisać w trend glamour, wystarczy, że zdecydujemy się na dodanie do aranżacji kuchni frontów na wysoki połysk, albo na opcję zastosowania przeszklonych szafek kuchennych. To rozwiązanie świetnie wygląda zwłaszcza przy odpowiednim oświetleniu np. za pomocą listew ledowych.

  Wybierając szafki Oliwia możemy również zdecydować się na połączenie tradycyjnych frontów z płyty laminowanej z frontami z płyt MDF z linii Alvico. Tu do wyboru mamy modele Luxe pokryte powłoką lakierowaną lub Syncron pokryte wytrzymałym laminatem. Dzięki czemu stworzymy wyjątkową aranżację kuchni.

  Funkcjonalność i wysokie walory użytkowe szafek kuchennych z linii Oliwia zapewnia zastosowany materiał. Fronty wykonano z płyty laminowanej o grubości 18 mm, z wytrzymałym na działanie wilgoci i drobne uszkodzenia mechaniczne obrzeżem ABS.

  Kuchnia Oliwia obejmuje szafki w wielu różnych rozmiarach. Jakie dokładnie? Możesz to sprawdzić w naszym katalogu mebli kuchennych.

  Nazwa modelu: OLIWIA
  System mebli: PREMIUM LINE
  Kolor korpusu: BIAŁY PCV / SZARY GRAFIT PCV / SZARA PLATYNA PCV / DĄB OLEJOWANY PCV / CZARNY GROSZEK PCV / BEŻ PIASKOWY PCV.
  Kolor frontów szafek górnych: DĄB BURLINGTON, DĄB BISZKOPTOWY, DĄB WERSAL, BIAŁA ALASKA, SZARY KAMIENNY, SZARY GRAFIT, BEŻ PIASKOWY, DĄB LANCELOT, DĄB HIKORA NATURALNY, DĄB NEBRASKA, MIĘTOWY
  Kolor frontów szafek dolnych: DĄB BURLINGTON, DĄB BISZKOPTOWY, DĄB WERSAL, BIAŁA ALASKA, SZARY KAMIENNY, SZARY GRAFIT, BEŻ PIASKOWY, DĄB LANCELOT, DĄB HIKORA NATURALNY, DĄB NEBRASKA, MIĘTOWY
  Materiał wykonania frontu: PŁYTA LAMINOWANA 18 MM KRAWĘDŹ PCV
  Materiał wykonania korpusu: PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie: NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty: NIE, SPRZEDAWANE SĄ ODDZIELNIE.
  Cichy domyk: TAK.
  Wysokość szafek górnych [mm]: 360 / 520 / 560 / 680 / 720 / 880 / 920 / 1273 / 1283 / 1313 / 1513.
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]: 300 / 350 / 600.
  Wysokość szafek dolnych [mm]: 820.
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]: 524.
  Wysokość słupków [mm]: 1430 / 1480 / 2133 / 2183 / 2333 / 2383.
  Głębokość słupków bez frontów [mm]:: 560.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI PREMIUM LINE
  KATALOG HOME & LIFE

  SYSTEM PREMIUM LINE

  • Oferujemy ponad 250 brył.

  • 13 wzorów frontów w ponad 70 wybarwieniach.

  • Głębokość szafek dolnych 524 mm oraz szuflad 500 mm.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Nóżki z możliwością regulacji. Wysokość nóżek to 100 mm, 150 mm.
  • Szafki z frontami uchylnymi posiadają podnośniki z możliwością pozycjonowania.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ