DAFNE FOLIA

Kuchnia nowoczesna nie musi być minimalistyczna czy industrialna. Może być również elegancka i szykowna. Jeśli zależy Wam, by Wasze wnętrza były zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi, ale wcale nie macie ochoty rezygnować z klasycznych, ponadczasowych rozwiązań, wówczas meble kuchenne Dafne to wybór idealny.

Cechy produktu:

 • Dekoracyjne foliowane fronty MDF.
 • Eleganckie wzornictwo w nowoczesnym wydaniu.
 • Możliwość tworzenia indywidualnej zabudowy.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE DAFNE FOLIA

  Kuchnia nowoczesna nie musi być minimalistyczna czy industrialna. Może być również na wskroś elegancka i szykowna. Jeśli zależy Wam, by Wasze wnętrza były zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi, ale wcale nie macie ochoty rezygnować z klasycznych, ponadczasowych rozwiązań, zestaw mebli kuchennych Dafne będzie strzałem w dziesiątkę. Linia ta stanowi bardzo udane połączenie dwóch nurtów – tradycji ze współczesnością.

  Pochodząca z Premium Line kuchnia Dafne zaskakuje prostą, geometryczną linią zabudowy, która wyśmienicie koresponduje z odważnymi barwami i… najnowszymi kształtami frontów wykonanych z foliowanej płyty MDF. Delikatny frez wokół ich krawędzi nadaje im uroku retro, charakterystycznego dla modnych obecnie wnętrz w stylu lat 60-tych. Uzupełnieniem są odpowiednio profilowane uchwyty w odcieniu starego złota, które domykają kompozycję.

  Decydując się na Dafne otrzymacie meble bardzo funkcjonalne. Kolekcję tworzy prawie 250 brył w wielu rozmiarach, które pozwolą stworzyć zabudowę kuchenną w różnych konfiguracjach. Dzięki temu bez trudu dostosujecie ją do specyfiki Waszej kuchni. Marzycie o wyspie albo półwyspie? Z kolekcją mebli kuchennych Dafne to nie problem.

  Ale to nie wszystko. W zestawie Dafne zastosowano szereg rozwiązań zwiększających jej walory użytkowe – choćby zawiasy z systemem cichego domykania w standardzie. Uwagę warto zwrócić na systemy cargo, w których można przechowywać np. wysokie butelki czy pojemniki z kawą i herbatą, a także szuflady z pełnym wysuwem w kilku wysokościach. W tych płytkich warto schować drobne akcesoria czy przyprawy, a zaś w tych głębszych – choćby zastawę czy garnki. Z kolei systemy do segregacji odpadów ułatwią dzielenie śmieci na frakcje. Na uwagę zasługują również szafki górne ułożone w dwóch rzędach. Pozwalają one w pełni wykorzystać przestrzeń przechowywania – nawet tę pod samym sufitem. Specjalne podnośniki frontów górnych ułatwią ich uchylenie i dostęp do produktów. Tego typu górna zabudowa pasuje zwłaszcza do aneksu kuchennego, gdyż – oprócz optymalnego zagospodarowania przestrzeni, pozwala estetycznie zakończyć aranżację.

  Nazwa modelu:DAFNE FOLIA
  System mebli:PREMIUM LINE
  Kolor korpusu:BIAŁY PCV, SZARY GRAFIT PCV, SZARA PLATYNA PCV, BEŻ PIASKOWY PCV, DĄB BURLINGTON PCV, CZARNY GROSZEK PCV.
  Kolor frontów szafek górnych:BIAŁY GROSZEK MAT, JASNY SZARY MAT, SZARY MAT, KREMOWY MAT, COFFEE MAT, BEŻOWY SZARY MAT, PUDROWY RÓŻ, GRANAT MAT, ZIELONY MAT, CZARNY GROSZEK MAT.
  Kolor frontów szafek dolnych:BIAŁY GROSZEK MAT, JASNY SZARY MAT, SZARY MAT, KREMOWY MAT, COFFEE MAT, BEŻOWY SZARY MAT, PUDROWY RÓŻ, GRANAT MAT, ZIELONY MAT, CZARNY GROSZEK MAT.
  Materiał wykonania frontu:FRONTY FOLIOWANE MDF 19 MM.
  Materiał wykonania korpusu:PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie:NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty:NIE, SPRZEDAWANE SĄ ODDZIELNIE.
  Cichy domyk:TAK
  Wysokość szafek górnych [mm]:360, 560, 680, 720, 880, 920, 1237, 1283
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]:300, 560
  Wysokość szafek dolnych [mm]:720
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]:524
  Wysokość słupków [mm]:1430, 1482, 2133, 2183, 2333, 2383
  Głębokość słupków bez frontów [mm]::560

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI STOLKAR
  KATALOG KUCHNI PREMIUM LINE

  SYSTEM PREMIUM LINE

  • Oferujemy ponad 250 brył.

  • 13 wzorów frontów w ponad 70 wybarwieniach.

  • Głębokość szafek dolnych 524 mm oraz szuflad 500 mm.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Nóżki z możliwością regulacji. Wysokość nóżek to 100 mm, 150 mm.
  • Szafki z frontami uchylnymi posiadają podnośniki z możliwością pozycjonowania.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ