ALINA FOLIA

Meble kuchenne Alina to klasyczny wzór w angielskim stylu, który nigdy nie wychodzi z mody. Doskonałe proporcje i perfekcyjne wykończenie każdego detalu to podstawowe cechy kolekcji Alina.

Cechy produktu:

 • Elementy zdobnicze typu listwy ozdobne.
 • Zróżnicowana wysokość szafek górnych: 360, 560, 720, 920 mm.
 • Niepowtarzalny design w angielskim wydaniu.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE ALVICO

  Kuchnia w stylu angielskim, choć tradycyjna, jest wciąż na czasie i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem osób remontujących i urządzających swoje domy i mieszkania. Jest zarazem przytulna i elegancka, subtelna, ale i szykownie wyrafinowana. Przyciąga wzrok detalami – ozdobnymi frezami, listwami i uchwytami.

  Właśnie taką aranżację kuchni pozwalają stworzyć meble kuchenne Alina Folia. Linia ta to synonim angielskiego stylu w najlepszym wydaniu. To klasyczne meble kuchenne, które nigdy nie wyjdą z mody. Kolekcję wyróżnia doskonałość proporcji i perfekcyjnie wykonane elementy wykończenia. Olbrzymim walorem jest też duży wybór dostępnych rozwiązań, a przez to – szerokie pole do funkcjonalnej personalizacji aranżacji kuchennego wnętrza.

  Serce zestawu mebli kuchennych Alina Folia tworzą fronty – delikatnie frezowane w kształt prostokąta, wykonane z foliowanej płyty MDF o grubości 19 mm. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych – biały groszek mat, jasny szary mat, szary mat, kremowy mat, coffee mat, beżowy szary mat, pudrowy róż, granat mat, zielony mat, czarny groszek mat. Zestawiać je można z blatami – inspirowanymi naturalnym drewnem – orzechem bądź dębem, skałami – marmurem i trawertynem, metalami, a nawet betonem… Ich uzupełnieniem są elementy dekoracyjne – frezowane listwy zwieńczające szafki górne od dołu i góry, proponowane oddzielnie uchwyty w formie złotych gałek, a także inne dekoracyjne elementy, które wieńczyć mogą korpusy szafek na skraju zabudowy.

  Uwagę w zestawie mebli kuchennych Alina Folia warto również zwrócić na proponowane w ramach tej linii bryły szafek. Niepowtarzalny styl kuchni angielskiej stworzą przeszklone witryny, w których możemy przechowywać dekoracyjną zastawę, a także niewielkie szufladki przeznaczone np. na przyprawy i zioła. Zwyczajowo montuje się je w górnej linii zabudowy lub wkomponowuje w oddzielny kredens, który za pomocą mebli kuchennych Alina Folia również możemy stworzyć bez trudu.

  Ukłonem w stronę wygody i komfortu codziennej pracy w kuchni są okucia. Zawiasy i prowadnice wysokiej jakości gwarantują cichy i miękki dociąg frontów – koniec z trzaskaniem lub niedomkniętymi drzwiczkami, a także pełny wysuw szuflad.

  Nazwa modelu:ALINA FOLIA
  System mebli:PREMIUM LINE
  Kolor korpusu:BIAŁY PCV, SZARY GRAFIT PCV, SZARA PLATYNA PCV, BEŻ PIASKOWY PCV, DĄB BURLINGTON PCV, CZARNY GROSZEK PCV.
  Kolor frontów szafek górnych:BIAŁY GROSZEK MAT, JASNY SZARY MAT, SZARY MAT, KREMOWY MAT, COFFEE MAT, BEŻOWY SZARY MAT, PUDROWY RÓŻ, GRANAT MAT, ZIELONY MAT, CZARNY GROSZEK MAT.
  Kolor frontów szafek dolnych:BIAŁY GROSZEK MAT, JASNY SZARY MAT, SZARY MAT, KREMOWY MAT, COFFEE MAT, BEŻOWY SZARY MAT, PUDROWY RÓŻ, GRANAT MAT, ZIELONY MAT, CZARNY GROSZEK MAT.
  Materiał wykonania frontu:FRONTY FOLIOWANE MDF 19 MM.
  Materiał wykonania korpusu:PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie:NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty:NIE, SPRZEDAWANE SĄ ODDZIELNIE.
  Cichy domyk:TAK
  Wysokość szafek górnych [mm]:360, 560, 680, 720, 880, 920, 1237, 1283
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]:300, 560
  Wysokość szafek dolnych [mm]:720
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]:524
  Wysokość słupków [mm]:1430, 1482, 2133, 2183, 2333, 2383
  Głębokość słupków bez frontów [mm]::560

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI STOLKAR
  KATALOG KUCHNI PREMIUM LINE

  SYSTEM PREMIUM LINE

  • Oferujemy ponad 250 brył.

  • 13 wzorów frontów w ponad 70 wybarwieniach.

  • Głębokość szafek dolnych 524 mm oraz szuflad 500 mm.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Nóżki z możliwością regulacji. Wysokość nóżek to 100 mm, 150 mm.
  • Szafki z frontami uchylnymi posiadają podnośniki z możliwością pozycjonowania.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ