Podczas planowania wyposażenia domu warto pamiętać, że nie każdy sprzęt do domu musi kosztować krocie. Na rynku meblarskim znajdziesz szereg propozycji tanich mebli łazienkowych, które uratują Twój portfel i zostaną z Tobą na długie lata. Sprawdź nasz artykuł i przekonaj się, że meble do łazienki mogą być tanie i dobre, a przy tym mogą dobrze wyglądać i być w pełni funkcjonalne.

Wytrzymałe materiały do produkcji mebli łazienkowych

meble lazienkowe monaco stolkar

Tanie meble łazienkowe, które znajdziemy w sklepach meblowych, są najczęściej produkowane z popularnej płyty MDF i płyty laminowanej. Materiały te są znacznie tańsze od litego drewna, podatne na obróbkę oraz wytrzymałe na eksploatację. Dzięki temu, meble łazienkowe z płyty laminowanej są trwałe, a przy odpowiednim zabezpieczeniu, mogą być użytkowane także w miejscach, gdzie występuje większa wilgotność.

Ważne, aby wybrać produkty od sprawdzonego i dobrego producenta mebli łazienkowych, który utrzymuje proporcje atrakcyjnej ceny do solidnej jakości.

Nowoczesne technologie produkcji mebli do łazienki

Skuteczne zastosowanie płyty MDF i płyty laminowanej w konstrukcji szafek do łazienki nie byłoby możliwe, gdyby nie nowoczesne sposoby produkcji mebli. Technologie wykorzystywane w fabrykach branży meblarskiej pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał materiału i zmienić go w dobre i tanie meble łazienkowe. Szafki łazienkowe Stolkar wykonane są przy użyciu nowoczesnych metod produkcyjnych.

Łatwe czyszczenie mebli w łazience to podstawa!

Trudno zaprzeczyć, że łazienka to miejsce, w którym zachowanie czystości jest wskazane. Regularne sprzątanie armatury, szafek, frontów i podłogi to troska nie tylko o nasze zdrowie, ale też kondycję całego pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu praktycznych materiałów tanie meble do łazienki bardzo łatwo się sprząta. O tym, jak dbać o meble łazienkowe, przeczytasz więcej tutaj.

Modne wykończenie tanich mebli łazienkowych

stolkar meble lazienkowe aruba 01

Niska cena wcale nie musi oznaczać rezygnacji z estetycznego wyglądu mebli do łazienki! Tanie zestawy mebli łazienkowych wyróżniające się niską ceną mogą dobrze wyglądać w pomieszczeniach o różnych stylach wykończenia. Do produkcji frontów mebli łazienkowych wykorzystuje się płytę MDF, która jest podatna na obróbkę. Dzięki temu tanie szafki do łazienki mogą np. posiadać dekoracyjne fronty, wykończone frezowaniem lub żłobieniami. 

Niezależnie od tego, czy organizujemy małą łazienkę, czy dużą z prysznicem lub wanną, na poddaszu, w bloku lub w domu, tanie meble łazienkowe można połączyć z ciekawymi dodatkami. Podstawą aranżacji łazienki będzie wybór koloru ścian, armatury, płytek, lutra, oświetlenia czy nawet fototapety.  

Funkcjonalność mebli do łazienek

Myślisz, że to już wszystko? Mamy dla Ciebie coś jeszcze! Meble łazienkowe w niskiej cenie to nie tylko zwykłe korpusy szafek z zamontowanym frontem. Dobry producent mebli łazienkowych pomoże Ci dobrać umywalkę, a także wyposaży Twoje meble w systemy cichego domyku. Te niepozorne mechanizmy ograniczają hałas podczas zamykania szafek, a także wydłużają życie mebli. 

Wybierając tanie meble do łazienki warto zastanowić się nad organizacją wnętrza, np.: czy pralka będzie w pomieszczeniu, co i gdzie ma być przechowywane,  czy półki na kosmetyki lub ręczniki są niezbędne, gdzie postawimy kosz na bieliznę, czy szafki powinny być z lustrem itd. 

Zakup tanich i dobrych mebli łazienkowych jest możliwy, a przestrzeń może prezentować się estetycznie! Jeśli szukasz mebli do łazienki w atrakcyjnej cenie, to sprawdź ofertę polskiego producenta mebli łazienkowych. Solidna jakość w niskiej cenie jest na wyciągnięcie Twojej ręki!