Jakość i styl na każdą kieszeń – sprawdź szeroką ofertę Fabryki Mebli Stolkar w Brodnicy

Stolkar to polski producent mebli kuchennych, łazienkowych i pralni. Meble Stolkar to produkty zaprojektowane zgodnie z różnymi potrzebami i gustami klientów.

MEBLE KUCHENNE

Stolkar to przede wszystkim fabryka mebli kuchennych, w której powstają trwałe i estetyczne produkty inspirowane klasycznym oraz nowoczesnym designem. Meble kuchenne od Stolkar wyróżniają się szerokim wyborem wariantów – od gotowych i ekonomicznych rozwiązań, po personalizowane projekty kuchni z szerokim wyborem kolorów i opcji wykończenia.

MEBLE ŁAZIENKOWE I PRALNIE

W naszej ofercie znajdziesz ciekawe zestawy mebli łazienkowych w nowoczesnym wydaniu. Komplety mebli łazienkowych od Stolkar produkujemy z materiałów wysokiej jakości. Nasze meble do łazienki i pralni wyróżniają się minimalistyczną prostotą zarówno w uniwersalnych, jak i bardziej odważnych kolorach oraz stylach.

FRONTY MEBLOWE

Stolkar to doświadczony producent frontów meblowych, wyróżniających się wysoką jakością oraz szerokimi możliwościami ich zastosowań. To, co cechuje nasze fronty meblowe, to wyjątkowe wzornictwo, imponujące parametry techniczne oraz opcje dostosowania do indywidualnych projektów.