W kuchni najłatwiej o bałagan spowodowany górami garnków, patelni, kubków i sprzętów elektrycznych. W STOLKAR wiemy, że wcale tak nie musi być! Twoja kuchnia może być wygodną i ergonomiczną przestrzenią, w której zmieścisz wszystkie akcesoria niezbędne do gotowania smacznych posiłków. Jak to zrobić? W poniższym artykule poznasz 5 praktycznych pomysłów na wyposażenie mebli kuchennych. Nie czekaj i daj się zainspirować!

Domowa spiżarnia, czyli funkcjonalne kosze cargo w meblach do kuchni

Kiedyś ziemianki, potem piwniczne spiżarki, dziś minimalistyczne i dyskretne kosze cargo! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie projektowania przestrzeni domowej możesz mieć swoją własną spiżarnię na wyciągnięcie ręki. Systemy koszy cargo w szafkach do kuchni pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń – zmieścisz w nich nie tylko zapasy przetworów, mąk, makaronów i innych, ale też wysokie butelki na oliwę, garnki, patelnie i akcesoria do gotowania.

Wygodne i pojemne półki narożne cargo w szafkach kuchennych

Czy to możliwe, żeby wygodnie i łatwo korzystać z potencjału kuchennej szafki narożnej? Jasne, że tak! W skład systemów typu cargo wchodzą popularne na rynku półki narożne cargo do kuchni, które pozwalają schować znacznie więcej przedmiotów, bez montowania dodatkowych szuflad, szafek i półek. Chcesz mieć jeszcze lepszy dostęp do swojej szafki kuchennej? Obrotowa półka narożna lub kosz narożny wysuwany do szafki w kuchni to rozwiązania dla Ciebie! Warto pamiętać, że półki narożne cargo mają określony maksymalny udźwig! 

Kosz do segregacji odpadów pod Twoim zlewem w kuchni

Wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków, a segregacja śmieci jest pierwszym z nich. W STOLKAR wiemy, jak trudno zorganizować przestrzeń na oddzielne pojemniki na plastik, makulaturę, szkło i resztki BIO. Kosze do segregacji odpadów w kuchni to funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwi Ci zachowanie porządku i ułatwi proces sortowania śmieci.

Wkłady na sztućce i dodatki do szuflad w kuchni

Szuflady, szafki i inne meble kuchenne mogą mieć dość śliskie dno, które utrudnia przechowywanie akcesoriów do gotowania. Nikt z nas nie chciałby, żeby jego garnki, patelnie i sztućce „latały” samopas po dnie mebla. Wkłady na sztućce i maty antypoślizgowe do kuchni ułatwią Ci przechowywanie zastawy oraz wyposażenia kuchni. Bez brzęczących noży, widelców i całkowicie porysowanych akcesoriów do gotowania.

Jeszcze lepsze kuchenne oświetlenie przestrzeni roboczej

Każdy, kto przygotowywał posiłki w półmroku, wie jak bardzo niekomfortowe jest gotowanie bez dobrego dostępu do światła. W ofercie STOLKAR znajdziesz ekologiczne i wydajne dodatkowe oświetlenie do kuchni. Proste lampki, plafony i paski LED możesz zamontować nad kuchennym blatem roboczym lub w innych przestrzeniach, które wymagają doświetlenia. Dzięki temu zadbasz o prawidłowy dostęp do światła w trakcie gotowania.

Proste rozwiązania do Twojej kuchni to klucz do stworzenia atrakcyjnej, praktycznej i komfortowej aranżacji wnętrza. Jeśli chcesz poznać więcej inspiracji w zakresie projektowania przestrzeni kuchennej, sprawdź naszą ofertę i daj się oczarować stylowym charakterem mebli kuchennych STOLKAR.