Nowoczesne rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz stawiają na indywidualizm i dostosowanie aranżacji oraz funkcjnalnođci do potrzeb ich mieszkańców. Kuchnia to szczególna przestrzeń, która wymaga sprytnego planowania – na etapie montażu instalacji elektrycznej czy wodnej, jak i wyboru mebli do kuchni na wymiar. Już teraz możesz ułatwić ten proces wybierając meble kuchenne na wymiar

Kuchnia Twoich marzeń

Chcesz stworzyć wyjątkową aranżację kuchni, ale żaden zestaw gotowych mebli nie spełnił Twoich oczekiwań? Projektowanie mebli kuchennych na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla miłośników wnętrz o indywidualnym charakterze. Meble do kuchni na wymiar będą niepowtarzalnym zestawem, a ich wygląd możesz z łatwością dopasować do swoich gustów estetycznych. Kształt szafek, kolor i wykończenie frontów do kuchni, rodzaj korpusów mebli, blaty kuchenne – te wszystkie elementy mogą tworzyć projekt kuchni jedynej w swoim rodzaju.

Przestrzeń skrojona na miarę

Wiele pomieszczeń przeznaczonych na organizację kuchni charakteryzuje się określonym rozmiarem i kształtem. Główną zaletą mebli kuchennych na wymiar jest możliwość dostosowania ich do niestandardowych wymiarów i rozkładu, poprzez indywidualną regulację wysokości i szerokości szafek, a także wybór odpowiednich brył. Meble do kuchni na wymiar można zaprojektować tak, aby maksymalnie wykorzystywały dostępną przestrzeń (np. montując systemy przechowywania cargo, wykorzystując fronty meblowe do zabudowy przestrzeni, dopasowując powierzchnie blatów kuchennych).

Meble kuchenne na wymiar oferują szerokie możliwości dobrania indywidualnie poszczególnych brył i kastomizowania poszczególnych szafek do kuchni. Co więcej, takie rozwiązanie aranżacyjne pozwala dobrać oryginalne fronty kuchenne – zarówno nowoczesne, jak i te bardziej klasyczne. Projektując swoją kuchnię na wymiar, masz do wyboru fronty w ciekawych kolorach, a także o różnych wykończeniach powierzchni (np. matowe, połyskujące). Ciekawym pomysłem jest łączenie różnych frontów mebli kuchennych w jednej aranżacji. 

Warto pamiętać, że szafki kuchenne na wymiar mają możliwość montażu praktycznych rozwiązań, takich jak system cichego domykania, czy też podnośniki gazowe utrzymujące otwarte fronty. Aby urozmaicić wygląd bryły, możesz dopasować do niej kolorystykę korpusów i frontów, akcesoria dodatkowe czy oświetlenie.

Uniwersalny i spójny projekt

Decydując się na zamówienie mebli kuchennych na wymiar, z łatwością uporządkujesz projekt całej kuchni.

Projekt nowej aranżacji może uwzględniać kwestie, takie jak zabudowę sprzętów AGD. Dzięki temu, kuchnia traci swój “roboczy” charakter i staje się spójnym wizualnie wnętrzem. Tego rodzaju rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w kuchniach otwartych na salon, w których np. zabudowana lodówka i zmywarka zamieniają się w estetyczne szafki kuchenne

Wybór mebli do kuchni na wymiar otwiera szerokie możliwości w zakresie projektowania nowej aranżacji kuchni. Jeśli zastanawiasz się, jakie meble wybrać do swojej kuchni, skontaktuj się z nami. Jako renomowany producent mebli kuchennych pomożemy Ci stworzyć projekt o wyjątkowym charakterze. Nasi konsultanci omówią z Tobą szczegóły zamówienia i doradzą Ci, jakie rozwiązania najlepiej wpiszą się w Twoje potrzeby.