Katalogi

Katalog Kuchni Stolkar

Sprawdź nasz najnowy katalog mebli opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Meble Stolkar są idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

Katalog Eco, Basic i Classic line

Odkryj funkcjonalność kuchni systemowych w niskiej cenie! Znajdziesz tu meble o charakterze nowoczesnym, a także modele uniwersalne. Ich prostota pozwoli dopasować do każdego wnętrza.

Ulotka Premium line

Premium line jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Premium line jest idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

Trend Line

Trend line to system mebli kuchennych, w którym znajdziesz najmodniejsze wzornictwo, ponadczasową kolorystykę, funkcjonalne rozwiązania i jakość na lata. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które mile cię zaskoczą.

Vertigo Line

Kuchnie na wymiar, wykonywane na indywidualne zamówienie. Należy zaznaczyć, że doprecyzowane wymiary poszczególnych elementów zabudowy kuchennej pozwala maksymalnie wykorzystać każdy centymetr i metr kwadratowy naszej kuchni.
Wybierz styl, kolorystykę, materiały oraz przeróżne rozwiązania techniczne. Zobacz najnowsze trendy. Przekonaj się jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

Meble łazienkowe

Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal to gwarancja długowieczności mebli łazienkowych. Innowacyjne systemy, możliwość dowolnych kombinacji w zakresie rozmieszczenia i zestawienia ze sobą poszczególnych elementów gwarantują dopasowanie mebli praktycznie do każdej łazienki.

Fronty LUXE

Najwyższy połysk, bogactwo kolorów, głębia lustra.
Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych. Płyty Luxe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętaj, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.