Katalogi

Vertigo Line

Kuchnie na wymiar, wykonywane na indywidualne zamówienie. Należy zaznaczyć, że doprecyzowane wymiary poszczególnych elementów zabudowy kuchennej pozwala maksymalnie wykorzystać każdy centymetr i metr kwadratowy naszej kuchni.
Wybierz styl, kolorystykę, materiały oraz przeróżne rozwiązania techniczne. Zobacz najnowsze trendy. Przekonaj się jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

Katalog Mebli Kuchennych

Studio Stolkar jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Studio Stolkar jest idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

Meble łazienkowe

Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal to gwarancja długowieczności mebli łazienkowych. Innowacyjne systemy, możliwość dowolnych kombinacji w zakresie rozmieszczenia i zestawienia ze sobą poszczególnych elementów gwarantują dopasowanie mebli praktycznie do każdej łazienki.

Szafy i komody

Szafy wolnostojące i komody idealne do współczesnych wnętrz mieszkań, domów lub biur.

Katalog Next & Kaya

Fronty LUXE

Najwyższy połysk, bogactwo kolorów, głębia lustra.
Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych. Płyty Luxe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętaj, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.