Kuchnia w stylu modern classic, to doskonały przykład kuchni, która się nie starzeje. Dzięki połączeniu nieśmiertelnej klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami, które znacznie poprawiają funkcjonalność i organizację pracy, otrzymujemy idealny przepis na dobrą kuchnię. Jak przenieść styl modern classic do Twojej kuchni?

Styl modern classic – ponadczasowa recepta na Twoją kuchnię

Modern classic to nic innego, jak połączenie na pozór dwóch odmiennych nurtów wnętrzarskich, które zestawione ze sobą dają efekt pomieszczenia pełnego oryginalności. Ten styl przede wszystkim charakteryzuje się niezwykłą elegancją i prostymi formami, które zachwycą każdego, a jednocześnie stosuje się w nim rozwiązania na miarę naszych czasów. Taka nowoczesna kuchnia minimalistyczna spodoba się tym, którzy cenią sobie funkcjonalność ponad wszystko. Styl modern classic pokazuje, jak można łączyć ze sobą różne spojrzenia i kierunki wnętrzarskie, tak by finalnie powstało coś co zachwyci każdego użytkownika. Ergonomiczne rozwiązania i nowoczesne sprzęty sprawią, że praca w kuchni będzie sprawiała nam prawdziwą przyjemność. Jednak, choć sama zabudowa meblowa w stylu modern classic jest dość prosta i bezkompromisowa, to jednak potrafi zachwycić już na pierwszy rzut oka. Meble kuchenne w tym stylu kojarzą nam się z historycznymi obrazami kuchni w pałacach, czy rezydencjach, ale nic nie stoi nam na przeszkodzie, by stworzyć sobie taką kuchnię w naszym domu.

Klasyczna Emily w nowoczesnym wydaniu

Naszą interpretacją tego stylu stała się kuchnia EMILY, która zachwyca swoją klasyczną elegancją. Wykorzystanie prostego, frezowanego wzoru na frontach mebli pełni funkcję dekoracyjną, ale także sprawi, że taka kuchnia posłuży nam na lata. Dobór odpowiednio stylizowanych uchwytów, będzie dopełnieniem całości projektu. Przykładowe uchwyty do zabudowy meblowej, które możemy wykorzystać w projektach są dostępne w naszych katalogach kuchnii. Nasza Emily będzie mogła przybrać swoje matowe szaty w czterech wersjach kolorystycznych, które będzie można ze sobą łączyć według własnego uznania. Kolorystyka, którą zastosowaliśmy w kuchni Emily, to przede wszystkim klasyczne kolory czarnego i białego groszku, ale także dusty gray i popularna od kilku sezonów ciemna zieleń.
Jako producenci mebli kuchennych musimy stworzyć swoją ofertę w taki sposób, by każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Stworzenie aranżacji, która będzie jednocześnie klasycznie piękna, jak również oryginalna i ekspresywna w wyrazie nie należy do prostych zadań.

Jeżeli zastanawiacie się gdzie kupić meble, to Emily już niedługo zagości w naszej ofercie w kolekcji Trend Line.