VENEZIA

Meble łazienkowe Venezia sprawdzą się we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Ponadczasowe wzornictwo pozwala na dobranie indywidualnych dodatków i nadanie indywidualnego charakteru.

Cechy produktu:

 • Matowe wykończenie frontów i blatu
 • Lakierowane fronty dostępne w 4 wariantach kolorystycznych
 • Uniwersalne wzornictwo

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE ŁAZIENKOWE VENEZIA

  Łazienka to miejsce, w którym spędzamy wiele czasu każdego dnia – zarówno podczas porannej toalety, jak i wieczornego relaksu. Wybierając meble łazienkowe, zwracamy uwagę zarówno na ich estetyczny wygląd oraz funkcjonalność. Oczywiście, styl wybranych produktów jest niezwykle ważny! Warto jednak pamiętać, że równie istotne są jakość i wykonanie mebli do łazienki. Na rynku znajdziemy wiele wariantów szafek łazienkowych, różniących się materiałami, z których zostały wykonane. Jednak najpopularniejszą grupą mebli łazienkowych są te z lakierowanymi frontami.

  Wiele osób decyduje się na wybór mebli łazienkowych lakierowanych ze względu na ich elegancki wygląd. Lakierowane meble do łazienki Venezia doskonale radzą sobie w tego rodzaju aranżacjach. Ich niewątpliwą zaletą są interesujące warianty i niestandardowe kolory. Zestaw mebli łazienkowych Venezia dostępny jest w czterech zdecydowanych wybarwieniach bieli i szarości oraz modnym granacie oraz butelkowej zieleni. Meble łazienkowe Venezia świetnie sprawdzą się w przypadku osób, dla których styl to jeden z kluczowych elementów atrakcyjnego wnętrza.

  Łazienka Venezia to nie tylko efektowne piękno detali, ale również funkcjonalna forma. Meble wyposażone zostały w stabilne nóżki, które nie tylko nadają lekkości bryle, ale przede wszystkim ogromnie ułatwiają utrzymanie czystości w łazience. Kolekcja Venezia składa się z sześciu dostępnych brył, wśród których znajdziemy wiszący słupek łazienkowy, wiszące lustra oraz stojące szafki łazienkowe pod umywalkę. W ramach mebli łazienkowych Venezia jest możliwość wyboru dowolnej umywalki ceramicznej z dostępnych 7 w różnych kształtach i wymiarach. Szafki łazienkowe pod umywalkę w kolekcji Venezia dostępne są w 3 szerokościach, dzięki czemu możliwe jest atrakcyjne zaaranżowanie nawet najmniejszej dostępnej przestrzeni.

  W celu zachowania na lata atrakcyjnego wyglądu swoich lakierowanych mebli do łazienki, warto poświęcić czas na odpowiednią pielęgnację frontów. Meble łazienkowe Venezia pokryte są lakierem, który zalecamy czyścić delikatnymi preparatami za pomocą miękkiej ściereczki (najlepiej z mikrofibry). Podczas sprzątania lakierowanych mebli do łazienki zalecamy unikać środków zawierających substancje ścierne lub alkohol – tego rodzaju produkty mogą uszkodzić powierzchnię frontów.

  Jeśli nadal nie wiesz, które meble łazienkowe będą dla Ciebie idealne, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać meble do łazienki Twoich marzeń!

  Nazwa modelu:VENEZIA.
  System mebli:MEBLE ŁAZIENKOWE.
  Korpus – płyta laminowana 16 mm.:DĄB ARTISAN.
  Blaty – MDF lakierowany 19 mm.:GRANAT MAT.
  Front – MDF lakierowany 19 mm.:GRANAT MAT.
  Ciche domykanie frontów:TAK.
  Ciche domykanie szuflad:TAK.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG MEBLI ŁAZIENKOWYCH

  SPRAWDŹ WIĘCEJ