ROYAL

Meble łazienkowe Royal to świetna propozycja, która wkomponuje się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, ale i klasycznym. Ponadczasowy wygląd foliowanych frontów pozwala na nadanie dodatkami osobistego charakteru.

Cechy produktu:

 • Blat wykonany z 19 mm płyty MDF
 • Fronty oklejone folią PCV
 • Uniwersalne wzornictwo

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE ŁAZIENKOWE ROYAL

  Podczas wybierania mebli łazienkowych, powinniśmy zwrócić uwagę zarówno na ich estetykę, jak i funkcjonalność. Meble łazienkowe Royal zachwyci miłośników łazienek w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Co za tym idzie, będzie świetnie wyglądała w pomieszczeniach utrzymanych w stylu modern classic. Łazienka Royal daje użytkownikom szerokie możliwości aranżacyjne w zarówno mniejszych, jak i większych pomieszczeniach.

  Łazienka Royal to oczywiście piękny i uniwersalny design, ale przede wszystkim, funkcjonalność. Meble wyposażone są w stabilne nóżki, które nadają lekkości bryle i optycznie powiększają zaaranżowaną przestrzeń, ale też ułatwiają utrzymanie czystości w łazience.
  Fronty mebli łazienkowych Royal wykonane są z płyty MDF (19mm) pokrytej folią PCV, która nadaje gładkim frontom efekt wysokiego połysku. Swój ponadczasowy wygląd Royal zawdzięcza folii PCV w kolorze czarny groszek mat (jest to tak zwany pół mat). Korpus szafek wykonany jest z płyty wiórowej o grubości 16mm. Boki brył, czyli korpus, są w kolorze Dąb Artisan. Takie przełamanie nadaje tej kolekcji niebanalnego charakteru, a jednocześnie urozmaici każdą aranżację.

  Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze mebli łazienkowych do swojego domu, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać meble do łazienki Twoich marzeń!

  Nazwa modelu:ROYAL.
  System mebli:MEBLE ŁAZIENKOWE.
  Korpus – płyta laminowana 16 mm.:DĄB ARTISAN.
  Blaty – MDF lakierowany 19 mm.:CZARNY MAT.
  Front – MDF 19 mm.:FOLIA CZARNY GROSZEK MAT
  Ciche domykanie frontów:TAK.
  Ciche domykanie szuflad:TAK.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG MEBLI ŁAZIENKOWYCH

  SPRAWDŹ WIĘCEJ