OIA

Meble do łazienki Oia sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych. Łazienka Oia to idealne rozwiązanie do małych i mikro łazienek – estetyczne, funkcjonalne, kompaktowe. Małe przestrzenie też mogą zachwycać!

Cechy produktu:

 • Fronty dostępne w 2 kolorach: biały i dąb sonoma
 • Dostępne bryły do zabudowy pralni
 • Atrakcyjna cena

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE ŁAZIENKOWE OIA

  Kolekcja łazienkowa Oia to podwieszane szafki z prostokątną umywalką. Idealnie sprawdzi się do małych pomieszczeń z toaletą, czy też w domkach letniskowych, kawalerkach lub łazienkach pracowniczych.
  Łazienka Oia to zgrabne szafki pod umywalkę z zintegrowaną małą umywalką. Gwarantuje praktyczność i funkcjonalność, a także nowoczesny klimat. Komplet mebli łazienkowych występuje w dwóch wersjach kolorystycznych drewnopodobnym – dąb sonoma oraz jednobarwnym – białym.
  Korpus oraz front w tym samym kolorze wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm.
  Drzwiczki zamontować możesz odpowiednio do swoich potrzeb – na prawą lub lewą stronę. Minimalistyczny styl szafek pozwala na stworzenie tanich mebli łazienkowych. Ten model szafki łazienkowej przeznaczony jest do montażu ściennego i nie zajmuje cennego miejsca w małych łazienkach. Nawet w małej łazience warto, jest zdecydować się na szafkę pod umywalkę. Można w niej schować wiele rzeczy: środki czystości czy artykuły do higieny osobistej i pozwala na utrzymanie porządku.

  Nazwa modelu:OIA.
  System mebli:MEBLE ŁAZIENKOWE.
  Korpus – płyta laminowana 16 mm.:DĄB SONOMA, BIAŁY GROSZEK.
  Front – płyta laminowana 16 mm.:DĄB SONOMA, BIAŁY GROSZEK.
  Ciche domykanie frontów:NIE.
  Ciche domykanie szuflad:NIE.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG MEBLI ŁAZIENKOWYCH

  SPRAWDŹ WIĘCEJ