LYON

Z meblami łazienkowymi Lyon można stworzyć dowolne aranżacje przestrzeni – pasują do małych i średniej wielkości pomieszczeń. Łazienka Lyon utrzymana jest w wyjątkowej estetyce tworzącej wrażenie gładkich, perfekcyjnych powierzchni.

Cechy produktu:

 • Dostępne jeden wariant kolorystyczny
 • Praktyczne i wygodne szuflady
 • Nowoczesny, uniwersalny styl

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE ŁAZIENKOWE LYON

  Kolekcja Lyon to funkcjonalne meble łazienkowe dostępne w dwóch kolorach biel i dekor imitujący drewno, które wzbogacą, każde wnętrze nadając mu nowoczesnego charakteru. Drzwiczki zamontować możesz odpowiednio do swoich potrzeb – na prawą lub lewą stronę. Front i korpus w tym samym kolorze wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm.

  Szafki łazienkowe są podwieszane, dzięki temu nie przytłoczą wnętrza. Doskonale odnajdą się zarówno w większych, jak i mniejszych przestrzeniach i ułatwiają utrzymanie czystości. Półki, czy też, pojemne szuflady szafek łazienkowych, w których ukryjemy wszystkie kosmetyki i przybory. Minimalistyczny styl szafek pozwala na stworzenie tanich mebli łazienkowych.

  Łazienka Lyon idealnie sprawdza się w małych i dużych łazienkach. Proponowany zestaw łazienkowy dostępny jest od ręki, w związku z tym metamorfozę wymarzonej łazienki jesteś w stanie przeprowadzić w kilka godzin. Jeśli myślisz o zakupie naszych mebli i nasuwają Ci się pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Nazwa modelu:LYON.
  System mebli:MEBLE ŁAZIENKOWE.
  Korpus – płyta laminowana 16 mm.:DĄB LEFKAS.
  Blaty – 16 mm.:DĄB LEFKAS.
  Front – 16 mm.:DĄB LEFKAS.
  Ciche domykanie frontów:TAK.
  Ciche domykanie szuflad:TAK.

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG MEBLI ŁAZIENKOWYCH

  SPRAWDŹ WIĘCEJ