VERA

Meble kuchenne VERA z frontami z płyty laminowanej połączonymi z frontami z płyty foliowanej MDF.

  ZAPYTAJ O PRODUKT!

  MEBLE KUCHENNE VERA

  System mebli kuchennych Classic Line, to propozycja mebli gotowych do kuchni, a także pojedynczych brył, które można dowolnie ze sobą zestawiać, zarówno jeden, jak i drugi wariant dostępny jest w atrakcyjnych cenach. Dzięki dostępności ponad 40 modułów szafek, projekty o wymarzonej kuchni stają się łatwiejsze. W dostępnym zbiorze brył, z kolekcji Classic Line, możemy wyróżnić szafki stojące pod zabudowę sprzętu AGD, szafki stojące z funkcjonalnym koszem cargo, słupek kuchenny oraz szafki wiszące z szybą. Wybierając kuchnię z systemu Classic Line przekonasz się, ile możliwości zyskujesz dzięki meblom modułowym do kuchni. Wraz z pojawieniem się modelu kuchni VERA do oferty wprowadziliśmy opcję cichego domyku w szafkach i szufladach.

  VERA, propozycja mebli kuchennych, którą charakteryzuje niecodzienna, frezowana ryfla, która swoim kształtem przypomina efekt 3D. Frezowane fronty zostały wykonane z płyty MDF. Fronty mebli dostępne są w dwóch kolorach: folia jasny szary mat oraz płyta laminowana w kolorze dębu wotan. Te dwa kolory dostępne w ofercie mebli Stolkar, można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Całość dopełniona jest korpusem w kolorze popielatym. Kuchnia VERA, to znakomita alternatywa dla mebli kuchennych na wymiar, doskonale sprawdzi się jako wyposażenie do mieszkań studenckich, na wynajem, a także do domów letniskowych. Decydując się na meble kuchenne VERA otrzymujesz nie tylko niebanalny design, ale także funkcjonalność. Wiszące szafki kuchenne o wysokości 72 cm, szafki stojące bez blatu mające 82 cm oraz pojemne szuflady metalbox pomogą w utrzymaniu porządku. Bez problemu przechowasz w nich produkty spożywcze i przybory kuchenne. Blat do szafek stojących dobierasz indywidualnie. Oferta, jaką dysponujemy, umożliwi wybranie blatu doskonale dopasowanego do kolorystyki brył. Dobór pozostałych detali takich, jak uchwyty, oświetlenie, czy sprzęty kuchenne, pozwoli Ci na odpowiednie spersonalizowanie i dostosowanie kuchni do Twoich potrzeb.

  Wybierając zestaw mebli kuchennych VERA zyskujesz sporo cennego czasu, ponieważ okres realizacji to ok. 2-3 dni roboczych. Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

  Nazwa modelu:VERA
  System mebli:CLASSIC LINE
  Kolor korpusu:POPIEL.
  Kolor frontów szafek górnych:JASNY SZARY MAT, DĄB WOTAN.
  Kolor frontów szafek dolnych:JASNY SZARY MAT, DĄB WOTAN.
  Materiał wykonania frontu:PŁYTA FOLIOWANA MDF / PŁYTA LAMINOWANA.
  Materiał wykonania korpusu:PŁYTA LAMINOWANA 16 MM.
  Blat w zestawie:NIE, SPRZEDAWANY JEST ODDZIELNIE.
  Uchwyty:METALOWY UCHWYT.
  Cichy domyk:TAK
  Wysokość szafek górnych [mm]:360, 720
  Głębokość szafek górnych bez frontów [mm]:288
  Wysokość szafek dolnych [mm]:820, 2133
  Głębokość szafek dolnych bez frontów [mm]:446, 510, 560

  KATALOG DO POBRANIA

  KATALOG KUCHNI STOLKAR
  KATALOG KUCHNI CLASSIC / ECO LINE

  SYSTEM CLASSIC LINE

  • Solidne i pojemne szuflady metalbox.

  • Podnośniki gazowe zapewniają swobodny dostęp do zawartości szafki.

  • Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, które uprzyjemniają pracę w kuchni.

  • Zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania.
  • Regulowane nóżki zapewniają stabilne ustawienie szafki.
  • Możliwość wyboru blatu spośród 16 dostępnych dekorów.

  SPRAWDŹ WIĘCEJ