Przed nami kolejny rok, w którym matowe fronty mebli kuchennych bardzo mocno utrzymują swoją pozycję w trendach wnętrzarskich. To bardzo popularne rozwiązanie, które znalazło mnóstwo sympatyków. Matowe powierzchnie mebli dobrze komponują się z większością aranżacji i doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Jak powstała kuchnia MAX

Matowe meble kuchenne nadal toczą walkę z lakierowanymi kuchniami, a w polskich domach trwa odwieczny dylemat, jaką zabudowę meblową wybrać. Jest to ponadczasowe rozwiązanie, które także współcześnie cieszy się znaczną popularnością. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, postanowiliśmy stworzyć kuchnię z systemu trendline specjalnie dla miłośników szlachetnych matów. Inspiracje do powstania kuchni MAX spotykaliśmy na każdym kroku. Jedną z nich z pewnością były matowe powłoki samochodów, które wywołały u nas efekt wow i nie mogliśmy oderwać od nich wzroku, taki efekt chcieliśmy osiągnąć naszą propozycją mebli kuchennych. Kolejną matową inspiracją były dla nas makijaże, które kojarzą się jednocześnie ze skromnością i naturalnością, tym samym dodają elegancji całej kreacji. Maty, to także welurowe, czy aksamitne tkaniny, które cechują się szlachetnością, a ich faktura jest ponadczasowa. Te wszystkie cechy znalazły odzwierciedlenie w matowych frontach mebli w kuchni MAX.

Czym charakteryzuje się nowa matowa kuchnia?

Kuchnia MAX, to przede wszystkim odważne matowe fronty, które doskonale dopasują się do każdego stylu aranżacji. Minimalistyczny i uniwersalny charakter mebli sprawi, że taka kuchnia posłuży nam na lata. Na szczególną uwagę zasługuje sama akrylowa płyta meblowa, z której stworzone są fronty mebli. Do stworzenia kuchni MAX wykorzystaliśmy matowe płyty z formułą Anti – Fingerprint, a dzięki adsorpcyjnym właściwościom laminatu łatwo utrzymać meble w czystości. Płyny i tłuszcze nie zbierają się, na frontach nie pozostają ślady palców, a także mają wysoką odporność na promienie UV, zarysowania, czy uszkodzenia chemiczne. Dodatkowo płyta meblowa zawiera powłokę antybakteryjną, która została wzbogacona jonami srebra, która jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, a także hamuje rozwój bakterii. Ta propozycja dostępna będzie w 7 kolorach: białym, szarym, jasnobeżowym, czarnym, granitowym, granatowym oraz odcieniu butelkowej zieleni. Dobór odpowiednich dodatków, w postaci uchwytów, czy sprzętów kuchennych będzie doskonałym dopełnieniem całości projektu.

Już niedługo MAX pojawi się w naszych najnowszych katalogach meblowych.