W tym roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo nowości na sezon wiosna / lato 2022. Nie mamy w zwyczaju wprowadzania nowych mebli w trakcie trwania roku, ale poczuliśmy ogromny przypływ inspiracji, która musiała znaleźć gdzieś swoje ujście i ujrzeć światło dzienne. Pierwszą z naszych propozycji, jaką chcemy Wam przedstawić, są meble do kuchni w stylu retro.

Skąd pomysł na kuchnie KATE?

Poszukując nowych pomysłów oraz inspiracji do powstania modeli kuchni chcieliśmy zrobić duży ukłon w stronę stylu retro. Ten styl cechuje niezwykła elegancja połączona z funkcjonalnością. Taka aranżacja kuchni wnosi dużo ciepła, subtelności oraz klimatu do naszych domowych wnętrz. Zachęca do wspólnego gotowania i spędzania czasu w rodzinnej atmosferze. Styl retro nigdy się nie starzeje i możemy go łączyć z innymi stylami, co daje nam ogromne możliwości do powstawania nowych projektów. Jako producent mebli kuchennych musimy być otwarci na nowe kuchenne trendy. Stworzenie aranżacji przy wykorzystaniu mebli w stylu retro nie jest łatwe. Naszą główną inspiracją do powstania kuchni KATE, było wykorzystanie stylu retro w modzie, a konkretniej naszą uwagę przykuły bardzo mocno plisowane spódnice, które są bardzo charakterystyczne dla tego stylu. Plisowane spódnice znalazły swoje odzwierciedlenie, w ryflowanych frontach w naszej nowej kuchni KATE.

Kuchnia KATE – czym się charakteryzuje?

Nasza propozycja nowych mebli kuchennych z systemu trendline to przede wszystkim połączenie subtelnych ryflowanych frontów z przepięknymi stonowanymi, matowymi kolorami. Nasza cudowna KATE będzie mogła przybrać matowe szaty w kolorze białego groszku, czarnego groszku, szarego dust gray oraz jasnego szarego, kolory mogą występować samotnie, ale także będziemy je mogli ze sobą łączyć według własnego uznania. Dopełnieniem całości konceptu będą subtelne, proste uchwyty, które idealnie będą łączyć się z powyższymi kolorami.

Jeżeli zastanawiacie się gdzie kupić meble KATE, już wkrótce pojawią się w naszej ofercie.