OIA BIAŁA

Meble do pralni Oia dostępne są w wielu wymiarach i wyposażone zostały w wygodne funkcje. Szafki do pralni idealnie sprawdzą się zarówno w małych łazienkach, większych pokojach kąpielowych, mniejszych i większych pralniach lub innych pomieszczeniach gospodarczych w każdym domu czy mieszkaniu.

Cechy produktu:

  • Fronty i korpusy z płyty laminowanej.
  • 10 funkcjonalnych brył do wyboru.
  • Nowoczesne, uniwersalne wzornictwo.

MEBLE DO PRALNI OIA BIAŁA

Pralnia domowa to funkcjonalne rozwiązanie, które pomoże Ci utrzymać kontrolę nad porządkiem oraz codziennymi obowiązkami. Funkcjonalna pralnia w domu to doskonały pomysł dla osób, które cenią sobie praktyczne aranżacje wnętrz. Dzięki niej, usprawnisz cały proces prania i suszenia ubrań, a także stworzysz miejsce przechowywania domowej chemii, czy akcesoriów do sprzątania.

Warto pamiętać, że domowa pralnia to nie tylko miejsce przeznaczone na pralkę i suszarkę. Takie pomieszczenie gospodarcze możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów! Pralnia w domu to doskonała przestrzeń m.in. na umieszczenie głębokiego zlewu, w którym ręcznie upierzesz delikatne ubrania. Domowa pralnia świetnie sprawdzi się również jako pomieszczenie do przechowywanie akcesoriów do prasowania lub sprzątania. Żelazko, deska do prasowania lub środki czystości, odkurzacz, mop oraz niezbędne przedmioty, również znajdą swoje miejsce w domowej pralni.

Organizacja domowej pralni zależy w dużej mierze od metrażu pomieszczenia, w którym chcesz umieścić swoją pralkę oraz inne akcesoria. Jeśli Twoje mieszkanie lub dom są niewielkie, nic straconego! Mała pralnia w domu może być równie praktyczna, co większe pomieszczenia gospodarcze.

Meble do pralni Oia dostępne są w wielu wymiarach, wyposażone zostały w wygodne funkcje. Szafki do pralni idealnie sprawdzą się zarówno w małych łazienkach, większych pokojach kąpielowych, mniejszych i większych pralniach lub innych pomieszczeniach gospodarczych w każdym domu czy mieszkaniu. Pralnia Oia to rozbudowana wersja kolekcji mebli do łazienki Oia (dostępnej w ofercie w dwóch kolorach).

Meble do pralni Oia biała to proste i ergonomiczne meble, które pozwolą Ci efektywnie wykorzystać nawet niewielką przestrzeń. Kolekcja szafek do pralni Oia składa się z 10 brył, wśród których znajdują się m.in.:
szafki do zabudowy pralki, które pozwolą Ci sprytnie zakamuflować sprzęt (w tym suszarkę), a także ograniczyć emisję hałasu podczas jego działania;
szafki pod zlew lub umywalkę komponujące się z resztą aranżacji;
szafki do przechowywania o wysokości i głębokości dopasowanej do butelek z detergentami;
szafki cargo z koszem na pranie – dzięki nim z łatwością ukryjesz brudne ubrania.

Meble do pralni Oia w całości wykonane są z płyty laminowanej w kolorze białym, dzięki czemu są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale również wizualnie. Idealnie dopasują się do każdego wnętrza. Warto pamiętać, że meble do pralni Oia biała wyposażone są w systemy cichego domykania zarówno w zawiasach jak i pojemnych szufladach. Wysokość wszystkich dolnych szafek dopasowana jest do szafek pod zabudowę pralki, dzięki czemu bryły tworzą jedną, harmonijną zabudowę. Jeżeli doceniasz piękno detali, jest możliwość zamówienia lakierowanego blatu z płyty MDF o grubości 19 mm na dowolny wymiar.

Jeśli zastanawiasz nad wyborem nowych mebli do swojej domowej pralni, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy, które najlepiej sprawdzą się w twoim pomieszczeniu.

NAZWA MODELU:Pralnia Oia biała
KOLORYSTYKA:pełna kolorystyka dostępna w katalogu
MATERIAŁ WYKONANIA FRONTU:płyta laminowana 16 mm
MATERIAŁ WYKONANIA KORPUSU:płyta laminowana 16 mm
UCHWYTY:plastikowe
CICHE DOMYKANIE FRONTÓW:tak
CICHE DOMYKANIE SZUFLAD:tak

KATALOG DO POBRANIA

KATALOG MEBLI ŁAZIENKOWYCH

SPRAWDŹ WIĘCEJ