Czy klasyczne kolory kuchni można zastąpić innym kolorem? Nasza odpowiedź to zdecydowane TAK! Choć szałwiowa zieleń od kilku lat dyskretnie pojawia się w aranżacjach, to właśnie w tym sezonie możemy zaobserwować prawdziwe szałwiowe szaleństwo. Ten kolor zdecydowanie wznosi się na wyżyny popularności i podbija rynek.

Kuchnia w kolorze szałwiowej zieleni — jaki to styl?

Kolor szałwii możemy zaliczyć do grupy kolorów pastelowych. Jest to subtelne i wyważone połączenie szarości, zieleni i odrobiny błękitu z dużą ilością bieli. Przez swoją barwę nawiązującą do natury, niesie za sobą naturalną harmonię, która jest bardzo ważna w naszych domach. Z całą pewnością zachwyci wszystkich miłośników łagodnych aranżacji, ceniących sobie domowe ciepło i spokój. Ten kolor jest idealną wizytówką dla trendu slow life, który stał się ostatnio niezwykle modny. Aranżacja kuchni nigdy nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego jako producent mebli kuchennych spieszymy z pomocą do naszych klientów. Jeżeli masz wątpliwości, co do wyglądu projektu swojej kuchni lub jakiego połączenia kolorystycznego lub stylistycznego użyć w swojej aranżacji, nasi specjaliści z salonu mebli kuchennych pomogą rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Decydując się na fronty szafek kuchennych lakierowane w kolorze szałwiowej zieleni, otrzymujemy szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. W zależności od doboru odpowiednich dodatków, takich jak np. kolor uchwytów czy ich rodzaj, możemy otrzymać swoją wymarzoną kuchnię w różnych stylach. Jeżeli jesteś miłośnikiem kuchni w stylu rustykalnym lub angielskim dobrym towarzystwem dla Twoich mebli kuchennych lakierowanych w kolorze szałwiowej zieleni będą złote lub srebrne uchwyty.

Czym charakteryzuje się nasza wspaniała Grace?

Naszą odpowiedzią na prawdziwy, kolorystyczny hit tego sezonu, jest kuchnia Grace. Ta zabudowa meblowa charakteryzuje się przepięknym ryflowanym wzorem, który nawiązuje do mebli kuchennych retro. Meble kuchenne Grace w naszej ofercie będą występować w kolorystyce nawiązującej do barw ziemi, m.in. szarości, kremy, beże i brązy. Dla tych którzy lubią nietypowe. kolorystyczne rozwiązania przygotowaliśmy odważne rozwiązania, takie jak czerń, granat, czy butelkowa zieleń. Flagowym kolorem dla naszej nowej Grace jest szałwia, a ten odcień zieleni znakomicie będzie prezentował się w połączeniu z bielą lub naturalnym drewnem, a także będzie doskonałą alternatywą dla popularnej w ostatnich sezonach mięty. Cała dostępna kolorystyka jest dostępna w matowej strukturze, a kolory można dowolnie ze sobą łączyć według własnego upodobania.

Już niedługo kuchnia Grace będzie dostępna w naszych katalogach mebli. To pierwsza, nowa przedstawicielka z kolekcji Premium Line..