Wiosna to doskonały czas na wprowadzenie zmian w swoim życiu – zwłaszcza jeśli chodzi o remont domu lub mieszkania. Kuchnia to jedno z pomieszczeń, które ulega szybkiej eksploatacji – w pewnym momencie wymiana szafek i blatów może być koniecznością. Jako producent mebli Stolkar radzimy, jak wybrać nowe meble do kuchni bez straty czasu i nerwów.

Meble kuchenne modułowe

stolkar trend line Bono 2 4

Kuchnia o indywidualnym i stylowym projekcie to marzenie wielu osób, które decydują się na remont. Część z nich decyduje się na zakup mebli na wymiar, co wiąże się z dużym kosztem oraz długim czasem oczekiwania. Kuchnie modułowe (systemowe) to alternatywne rozwiązanie, które pozwala na szybkie skomponowanie wyjątkowej aranżacji. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony system mebli, odpowiedni rozmiar szafek, dodatki i… gotowe!

Wybór frontów i kolorystyki

Czy zakup systemu kuchennego oznacza montaż mebli “takich jak wszystkie”? Nic bardziej mylnego! W ramach jednego systemu znajdziesz szereg frontów dostępnych w zróżnicowanych fakturach i kolorystykach. Decydując się na zakup modułowych mebli do kuchni, możesz wybrać zarówno warianty matowe, jak i połyskujące, a także dobrać do nich uchwyty. Nie musisz przywiązywać się do wizualizacji zaprezentowanej w katalogu lub na stronie internetowej – ostateczny wybór należy do Ciebie.

Szerokie spektrum możliwości

Chcesz, żeby Twój projekt był wyjątkowy? Na rynku znajdziesz szereg różnorodnych rozwiązań, które możesz swobodnie dopasować do swojego wnętrza. Z meblami systemowymi do kuchni stworzysz małą kuchnię zamkniętą, a także dużą kuchnię otwartą. W przypadku tych pierwszych rozważ montaż wysokiej zabudowy szafek kuchennych o lakierowanych frontach. Jeśli chcesz połączyć swoją kuchnię z salonem, dobrym pomysłem będzie wyspa kuchenna lub barek

Wyposażenie szafek kuchennych

alvico oxide szuflady

Gdy już wybierzesz podstawę swojej aranżacji kuchni, rozważ zakup dodatkowych elementów podwyższających komfort użytkowania szafek. Do swoich mebli możesz dobrać funkcję cichego domykania frontów, systemy cargo, różnego rodzaju organizery oraz zestawy do segregacji śmieci. Tego rodzaju dodatki pomogą Ci zachować porządek w kuchni, a także dodać jej przestrzeni do przechowywania akcesoriów i żywności. 

Ostatecznie, to Ty decydujesz, jakie meble zagoszczą w Twoim domu. Chcesz sprawdzić, jak wygląda projektowanie kuchni w praktyce? Jako profesjonalny producent mebli kuchennych pomożemy Ci skomponować wymarzoną aranżację nowej kuchni.