Fronty meblowe zwykle kojarzymy w roli drzwiczek do szafek kuchennych, mebli łazienkowych i innych. Fronty meblowe na wymiar mogą pełnić wiele funkcji w aranżacjach różnych wnętrz. Zwłaszcza, gdy istotne jest organizowanie przestrzeni z wykorzystaniem mebli na zamówienie. Fronty do mebli na wymiar doskonale sprawdzają się w realizowaniu indywidualnych pomysłów na piękne wnętrza.

Dlaczego warto wybrać fronty meblowe na wymiar?

kuchnia vertigo line stolkarGłówną zaletą frontów meblowych na wymiar jest możliwość wykorzystania ich jako dodatkowych elementów aranżacji, które porządkują przestrzeń, mają funkcję dekoracyjną, a nawet praktyczną. Wystarczy odrobina kreatywności!

Fronty meblowe na wymiar możesz kupić w postaci płyt o dowolnych wymiarach. Wielkoformatowe rozmiary często oferuje się w postaci dużych płyt do samodzielnej obróbki. W Stolkar znajdziesz różne fronty meblowe na wymiar, które możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb:

  • świetnie sprawdzają się jako funkcjonalny element aranżacji materiał wykorzystywany do docinania do mniejszych formatów
  • wyróżniają się solidnym wykonaniem
  • mają różne warianty wzornicze

Fronty na wymiar znajdują swoje zastosowanie nie tylko jako integralne elementy mebli. Sprawdź, jak możesz wykorzystać fronty meblowe poza kuchnią, czy też łazienką.

Fronty meblowe w salonie i sypialni

Świetnym pomysłem na wykorzystanie frontów meblowych na wymiar są panele ozdobne oraz elementy dekoracyjne we wnętrzach. Front meblowy może z łatwością pełnić funkcję części wykończenia pomieszczeń, np. w postaci zabudowy wnęki. Co więcej, fronty mogą zostać wykorzystane do zaprojektowania bryły o niestandardowym kształcie i wymiarach. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i pomysłów na aranżację salonu lub sypialni!

Fronty meblowe w garderobie

Kolejnym rozwiązaniem dla zastosowania frontów meblowych docinanych na wymiar są szafy w garderobach, które zwykle mają niestandardowe wymiary. Z zastosowaniem frontów do mebli możesz stworzyć ergonomiczną zabudowę wewnętrzną dla garderoby, tworząc z nich półki, czy też otwarte szafy. Fronty meblowe to doskonały materiał do wykonania drzwi przesuwnych, które szczególnie dobrze sprawdzają się w prywatnych garderobach.

Fronty meblowe w łazience i pralni

stolkar pralnia verona

Podobnie, jak w przypadku garderoby, fronty meblowe na wymiar świetnie pełnią rolę elementów w konstrukcji wyposażenia łazienki i pralni. Chcesz zabudować nieestetyczną wnękę? Nie ma problemu! Front meblowy na wymiar wykorzystany jako panel na ścianie może stanowić przedłużenie szafek łazienkowych, a także praktyczne rozwiązanie na zabudowę ścian. Z ich pomocą możesz zaprojektować dodatkowe szafki oraz półki.

W ofercie producenta mebli Stolkar znajdziesz szeroki wybór frontów meblowych na wymiar:

  • duże formaty do własnej obróbki, w rozmiarze do 2750 x 1220 x 18 mm
  • gotowe formatki meblowe w dowolnych wymiarach, maksymalnie do wymiaru 2700 x 1200 mm

Jeśli chcesz znaleźć niekonwencjonalne zastosowanie dla frontów, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać produkt odpowiadający na Twoje potrzeby!