Katalogi do Pobrania

Ulotka Kuchnie 2017/2018

Ulotka Kuchnie 2017/2018 /EN/RUS

Katalog Kuchnie 2017

Poznaj najnowsze trendy.
W naszej ofercie znajdziesz modele do kuchni o niedużym metrażu jak i również takie, które pozwolą Ci stworzyć optymalny układ mebli pasujący do rozmiaru Twojego wnętrza.

Katalog Kuchnie 2017 – VERSION ENG/RUS

Ulotka Meble łazienkowe Nowości 2017

Meble Łazienkowe 2017

Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal to gwarancja długowieczności mebli łazienkowych. Innowacyjne systemy, możliwość dowolnych kombinacji w zakresie rozmieszczenia i zestawienia ze sobą poszczególnych elementów gwarantują dopasowanie mebli praktycznie do każdej łazienki.

Vertigo Line PL / EN

Kuchnie na wymiar, wykonywane na indywidualne zamówienie. Należy zaznaczyć, że doprecyzowane wymiary poszczególnych elementów zabudowy kuchennej pozwala maksymalnie wykorzystać każdy centymetr i metr kwadratowy naszej kuchni.
Wybierz styl, kolorystykę, materiały oraz przeróżne rozwiązania techniczne. Zobacz najnowsze trendy.
Przekonaj się jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

Studio STOLKAR

Szeroki wachlarz systemów zarówno nowoczesnych jak i klasycznych pozwoli na zaaranżowanie niemalże każdego pomieszczenia. Wielkość brył, zróżnicowanie wybarwień, oryginalne rozwiązania modułowe i niebanalne stylizacje czynią nasze meble wyjątkowe.

Smile

Różnorodność barw oraz swoboda kompozycji połączona z funkcjonalnością. System mebli Smile zawiera wszystkie te cechy.

FRESH

System pozwala na nowoczesną i funkcjonalną aranżację nawet niewielkiej kuchni. Wybierz zestaw, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Katalog LUXE

Najwyższy połysk, bogactwo kolorów, głębia lustra.
Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych. Płyty Luxe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętaj, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.