Aktualności

ZAPRASZAMY NA TARGI MEBLE POLSKA 2017ZAPRASZAMY NA TARGI MEBLE POLSKA 2016TARGI MEBLE POLSKA 2015

 

 

Wśród tegorocznych propozycji, które zaprezentowaliśmy na poznańskich targach „Meble Polska”, dominowały systemy o ciekawym designie, charakterystycznych detalach i funkcjonalnych rozwiązaniach.

czytaj dalej

System „Vertigo Line”
Na ekspozycji targowej jak co roku, nie mogło zabraknąć sztandarowego produktu naszej firmy, czyli kuchni z systemu „Vertigo Line”. W jej froncie połączone zostały dwa kolory płyty wysokopołyskowej Magnolia i Cuzco Oro z korpusem w dekorze Dąb Sonoma. W przypadku tego systemu kuchennego duży nacisk położyliśmy na praktyczne wykorzystanie przestrzeni przy równoczesnym zaakcentowaniu piękna detali.
Kuchnia „Vertigo Line” kryje w sobie także innowacyjne rozwiązania techniczne. Jej wyposażenie stanowią akcesoria firmy Peka, które są nowością w naszej ofercie.

„Fresh” – nowość 2015
W tym roku wzięliśmy udział w projekcie „Materials we love. Concept by Zięta&Kuchciński”. Kolekcja dekorów zaprezentowana na przykładzie kuchni „Fresh” to efekt
współpracy firm Pfleiderer i Interprint oraz dwóch czołowych projektantów: Oskara Zięty i Piotra Kuchcińskiego.
Inspirowana drewnem i betonem stanowi przykład innowacyjnego podejścia do kreowania wzornictwa materiałów. System „Fresh” jest nowością w ofercie firmy, która okazała się prawdziwym hitem tegorocznych targów.

„Amelia Biała Patyna”
Kuchnia „Amelia Biała Patyna” to klasyczna stylistyka, która zyskuje coraz więcej zwolenników. Kuchnia charakteryzuje się niezwykłą szlachetnością i wyrafinowaniem. Eleganckie frezowania, porcelanowe uchwyty, a nawet ażurowe fronty szafek to kwintesencja tej kuchni.

„Cleo”
Modne dziś kuchnie to nie tylko te, które zachwycają wyglądem, ale takie, które są praktyczne i funkcjonalne. Kuchnia „Cleo” jest tego najlepszym przykładem. Jej fronty wykonaliśmy
z lakierowanej płyty MDF w kolorze waniliowym (górne szafki) i czerwonym (dolne szafki). Kuchnia z dodatkiem czerwieni wywołała duży efekt i przyciągnęła uwagę targowych gości.

Meble łazienkowe
Chociaż meble łazienkowe są asortymentem dopełniającym ofertę , to wciąż wprowadza ona nowe wzory. Odpowiedzią na aktualne trendy są m.in. łazienki „Pirelli” i „Aruba”. W przypadku tej pierwszej na frontach i korpusach zastosowaliśmy wysokopołyskową płytę w kolorze białym. Z kolei w modelu „Aruba” kolor biały i czarny na frontach zestawiony został z kolorem Dąb Saint Tropez na korpusach.

 


TARGI MEBLE POLSKA 2015 – PODZIĘKOWANIA

 

 MIĘDZYNARODOWE TARGI MEBLI OSTRÓDA 2014

 

 

Szanowni Państwo.
Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za przybycie.Cieszy nas niezmiernie, że nasze stoisko wzbudziło ogromne zainteresowanie.

czytaj dalej

Gości odwiedzających nasze stoisko witała biała, patynowana kuchnia „Amelia”. Do tej pory honorowe miejsce na targowych ekspozycjach firmy zajmowała zawsze kuchnia „Vertigo Line”. Tym razem postawiliśmy na klasyczną stylistykę, która zyskuje (szczególnie w segmencie mebli kuchennych) coraz więcej zwolenników. Fronty tej kuchni wykonane są z płyty MDF a ich ozdobą są porcelanowe uchwyty. Niewątpliwy urok i urodę „Amelii” docenili nie tylko nasi klienci , ale także targowe jury, które przyznało nam 3. miejsce w kategorii mebli skrzyniowych w konkursie „Expo Awards”.

Kolejną, interesującą nowością jest kuchnia „Cleo”, zaprezentowana przez nas w ciekawym zestawieniu kolorystycznym. Jej fronty wykonano z lakierowanej płyty MDF w kolorze wanilia (górne szafki) i diamentowym w wykończeniu matowym (dolne szafki). Korpusy wykonano natomiast w kolorze „Sherwood jasny”.

Na ekspozycji nie mogło oczywiście zabraknąć sztandarowego produktu naszej firmy, czyli kuchni „Vertigo Line”. Zaprezentowaliśmy ją w zupełnie nowej odsłonie kolorystycznej (fronty – płyta „Luxe” w kolorach „Guayana” i „Negro”, korpusy – w kolorze szary grafit), z niezwykle efektownym podświetleniem ledowym. W kwestii wyposażenia postawiliśmy tym razem na akcesoria firmy Peka, które są nowością w naszej ofercie

Ostródzka prezentacja nie byłaby kompletna, gdyby nie było na niej mebli łazienkowych. Szczególną popularnością wśród klientów cieszyły się łazienki „Aruba” i „Pirelli”. W przypadku tej pierwszej kolor biały i czarny na frontach (wykonanych z foliowanego MDF-u) zestawiono z ciepłym kolorem „Dąb St.Tropez” na korpusach oraz białym, lakierowanym blatem. W modelu „Pirelli” zastosowano natomiast płytę „Luxe” w kolorze „Antracita” (fronty i blat) natomiast na korpusy płytę „Lumex” (tańszy odpowiednik płyty „Luxe”), również w kolorze „Antracita” .


TARGI MEBLE POLSKA 2014

Na ekspozycji na tegorocznych targach MTM Poznań pojawiły się nie tylko nowości w obszarze mebli kuchennych i łazienkowych, ale też znane systemy w nowej odsłonie. Przemyślane propozycje zwiastowały sukces i słusznie, bo apetyty odwiedzających firmowe stoisko zostały zaspokojone.

czytaj dalej

Targi „Meble Polska” były doskonałą okazją do pokazania nowości, zarówno dotychczasowym, jak i potencjalnym klientom. Jedną z nich była łazienka „Bonita” – zestaw dla osób ceniących trwałość i wygodę. Te nowoczesne meble łazienkowe, z przeznaczeniem do małych i dużych pomieszczeń, zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów o zwiększonej odporności na wilgoć. Wyposażono je w wygodne w użyciu i pojemne szuflady z metaboxami firmy Blum. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk. Ponadto staranne wykonanie frontów i korpusów zapewnia łatwą pielęgnację i czyszczenie.

Zaprezentowany w nowej odsłonie system mebli kuchennych „Vertigo-Line” jest wyrazem trendów panujących obecnie na rynku – to połączenie prostoty i wygody. Charakterystyczny dla systemu jest akcent na praktyczne wykorzystanie przestrzeni, ukazujący jednocześnie istotę oraz piękno detali. Oryginalny, przyciągający wzrok design uzupełnia się z szeregiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Wygodę przy wykonywaniu codziennych obowiązków zapewniają rozwiązania proponowane przez markę Blum – podnośniki do uchylania frontów szafek górnych, zawiasy gwarantujące komfort ruchu, czy praktyczne systemy szuflad, w których nie da się mieć bałaganu. Front w prezentowanej kuchni to płyta wysokopołyskowa Luxe w nowych kolorach melange 1 oraz melange 4. Blat został wykonany w kolorze trawertyn jasny.

Na targowej ekspozycji brylowały kuchnie o wyższym standardzie: lakierowana „Pola” i wysokopołyskowa „Andromeda”. Swoje premiery miały w Poznaniu również kuchnie ekonomiczne: „Lolita” i „System Singiel”. Inną zaprezentowaną przez nas nowością, dla odmiany w segmencie mebli łazienkowych, jest łazienka „Mars”. Targi były także okazją do pokazania szerszej widowni wszystkich dekorów frontów Luxe.

Najlepszym dowodem na popularność zaprezentowanych w Poznaniu łazienek i kuchni był wzrost liczby odwiedzających stoisko. Wszystkie propozycje wzbudziły w partnerach handlowych entuzjazm, co z pewnością przełoży się na podpisane kontrakty.

 

 


DOBRY DESIGN 2014

Szanowni klienci jest nam bardzo miło Państwa poinformować, że w tym roku wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez magazyn Dobrze Mieszkaj

czytaj dalej

„DOBRY DESIGN 2014″

SYSTEM VERTIGO LINE

Nasz System Mebli Kuchennych Vertigo Line zdobył wyróżnienie w kategorii PRZESTRZEŃ KUCHNI I JADALNI.


OTWARCIE SALONU FIRMOWEGO 12.10.2013

Dnia 12 października 2013 roku w Brodnicy miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszego Salonu Firmowego Fabryki Mebli STOLKAR. Jest to miejsce, w którym można nie tylko dokonać zakupu mebli kuchennych lub łazienkowych, ale również skorzystać z porady projektantek przy planowaniu tych pomieszczeń. Salon firmowy zajmuję powierzchnię 348m2, na których można zobaczyć 17 modeli mebli kuchennych oraz 15 modeli mebli łazienkowych. Serdecznie zapraszamy!

czytaj dalej

Meble do Twoich Wnętrz

  • W sprzedaży meble kuchenne oraz łazienkowe
  • W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: duży wybór kolorystyki, ciekawe wzornictwo frontów wykonanych z płyty laminowanej, płyty MDF, folii połyskowej, lakierów, patyn, oraz płyt luxe
  • Kompleksowa obsługa od projektu do montażu
  • W sprzedaży sprzęt AGDmiędzynarodowe targi mebLI w ostródzie 2013

Obecność na Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie traktujemy przede wszystkim jako możliwość zaprezentowania nowych projektów kuchni i łazienek.To także idealna okazja, by klient mógł osobiście się przekonać jak nasze meble są wykonane i jak duży nacisk kładziemy na jakość i precyzję.

czytaj dalej

Meble kuchenne są domeną naszej firmy, co zaowocowało powstaniem szerokiej gamy modeli, od tych zupełnie prostych, klasycznych, do tych najbardziej nowoczesnych, będących odpowiedzią na wciąż zmieniające się trendy w przemyśle meblarskim. Wyrazem trendów panujących obecnie na rynku jest system „Vertigo-Line”. Tradycją staje się już, że na kolejnych edycjach targów pojawia się w nowej odsłonie. Nowoczesny design przejawia się nie tylko w doborze kolorystyki i form, ale także w użyciu nietuzinkowych materiałów – z tego względu „Vertigo-Line” niezmiennie cieszy się dużą popularnością.

Tym razem jednak targowych gości witała na stoisku inna kuchnia – „Andromeda”. Eye-catcher to w jej przypadku unikalne wzornictwo frontów, które podkreśli niepowtarzalny klimat każdego wnętrza.

Kolejną prezentowaną w Ostródzie kuchnią był system meblowy „Moreno” – znakomite połączenie awangardowego stylu z funkcjonalnością. Fronty wykonane zostały z płyty laminowanej, dzięki czemu są one bardziej odporne na ścieranie, wilgoć i zmiany temperatur (co w kuchni jest szczególnie istotne). Szuflady szafek zostały osadzone na metalowych prowadnicach. Na uwagę zasługuje też nowoczesne zestawienie kolorów: fronty barwione na kolor „Picard”, w połączeniu z „Lavą” (szuflady i zaślepki), korpus zaś na kolor biały. Kolor blatu to „Petra beż”.

Meble łazienkowe chociaż są asortymentem dopełniającym bogatą ofertę Fabryki Mebli STOLKAR, to nasza firma wciąż wprowadza nowe wzory dopasowane do oczekiwań rynku. Odpowiedzią na aktualnie panujące trendy jest m.in. łazienka „Skai”. Kolor frontu – folia „Skai”, kolor korpusu – biały. Nowością jest szafka z lustrem. Na stoisku firmy pojawiły się również inne łazienki. Na szczególną uwagę zasługują „Nicole” i „Madera” – ta ostatnia propozycja istotna nie tylko ze względu na odważne wzornictwo, ale też z powodu pokazanych przez firmę po raz pierwszy frontów ze szkła w ramce aluminiowej.

Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez targowych gości, którzy dostrzegli naszą pracę i zaangażowanie w projekty mebli kuchennych i łazienkowych – z tego jesteśmy szczególnie dumni. 

TARGI MEBLE POLSKA 2013

Podczas poznańskich targów „Meble Polska” zaprezentowaliśmy kilka spektakularnych projektów kuchni i łazienek, które przykuwały uwagę odwiedzających.

czytaj dalej

Targi „Meble Polska” 2013 były doskonałą okazją do pokazania nowości, zarówno dotychczasowym, jak i potencjalnym klientom. Jedną z nich była łazienka „Madera” – zestaw dla osób ceniących sobie trwałość i wygodę. Te nowoczesne meble łazienkowe z przeznaczeniem do niedużego pomieszczenia zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów o zwiększonej odporności na wilgoć. Wyposażono je w wygodne w użyciu i pojemne szuflady z metaboxami firmy Blum. Fronty wykonane są z płyty Luxe, dzięki czemu ich powierzchnia odznacza się wysokim połyskiem. Ponadto staranne wykonanie frontów i korpusów zapewnia łatwą pielęgnację i czyszczenie.

Zaprezentowany w nowej odsłonie system mebli kuchennych „Vertigo-Line” jest wyrazem trendów panujących obecnie na rynku – to połączenie prostoty i wygody. Charakterystyczny dla systemu jest akcent na praktyczne wykorzystanie przestrzeni, ukazujący jednocześnie istotę oraz piękno detali. Za nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem kryją się innowacyjne rozwiązania techniczne zapewniające użytkownikom uczucie komfortu na długie lata. Nowoczesny, oszczędny, ale jednocześnie przyciągający wzrok design uzupełnia szereg mechanizmów zaawansowanych technologicznie. Wygodę przy wykonywaniu codziennych obowiązków zapewniają rozwiązania proponowane przez markę Blum – podnośniki do uchylania frontów szafek górnych, zawiasy gwarantujące komfort ruchu, czy praktyczne systemy szuflad, w których nie można mieć bałaganu. Front w prezentowanej kuchni to połączenie płyty Luxe w kolorze białym i antracyt z płytą laminowaną w kolorze canion. Blat został wykonany w kolorze trawertyn ciemny.

 

Na stoisku pojawiła się również zjawiskowa kuchnia w dekorze „Brzoza Ojców” wzięliśmy udział w tym projekcie w kooperacji z firmą Pfleiderer – producentem płyty. „Brzoza POLSKA!” swą wyjątkowość zawdzięcza inspiracji jednym z najrzadszych przedstawicieli polskiej flory – brzozą ojcowską. Unikalna kolekcja dekorów pozwala na stworzenie oryginalnych, wyróżniających się mebli. To propozycja ponadczasowa poprzez swoje odwołanie do przyrody polskiej oraz uniwersalny charakter i szerokie możliwości wykorzystania poszczególnych dekorów. „Brzoza Ojców” stanowi odwzorowanie naturalnego, ukształtowanego przez trudne warunki wegetacji w górskim środowisku, drewna. Ten dekor jest „dziki”, pełen nieregularności i kontrastów – odzwierciedlający tendencję do jak najwierniejszego oddawania w dekorach charakteru danego drewna. Wybarwienie o brązowej tonacji podkreśla i uwypukla wszystkie elementy rysunku drewna.

Na targowej ekspozycji brylowały kuchnie o wyższym standardzie: lakierowana „Nina”, wysokopołyskowa „Acrillico” i „Karolina” z frontami ramkowymi. Swoje premiery miały w Poznaniu również kuchnie ekonomiczne: „Blanka LAVA” i „Iga”. Inną zaprezentowaną przez nas nowością, dla odmiany w segmencie mebli łazienkowych, jest prosty i elegancki system „Bali”. Targi były także okazją do pokazania szerszej widowni wszystkich dekorów frontów Luxe.